Shadow

Jakie odżywki pielęgnacyjne stosować?

odzywki

Odżywki pielęgnacyjne do włosów Biovax Beauty Benefit 60 sekund to seria 9 odżywek ekspresowych, które są nowymi „siostrami” słynnych i wysoko cenionych (nie tylko przez włosomaniaczki!) intensywnie regenerujących masek Biovax.

Odżywki Biovax BB 60 sekund zostały zaprojektowane tak, aby odżywiać, chronić i nawilżać włosy, jednocześnie nie obciążając ich nadmiarem składników odżywczych.
Ich bezproblemowa aplikacja to zasługa doskonale wyważonej konsystencji: kremowej i jednocześnie lekkiej. Jej zwarta tekstura sprawia, że odżywka łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i z nich nie spływa, a lekkość pozwala na błyskawiczne spłukanie po upływie wymaganego czasu.

60 sekund to czas, który dzięki odżywce Biovax Beauty Benefit, w zupełności wystarczy, by zapewnić włosom codzienną pielęgnację. Składniki zawarte w odżywce natychmiast poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie. Te korzyści to:
– wygładzenie
– termoochrona
– połysk
– nawilżenie
– ułatwienie rozczesywania
– ograniczenie elektryzowania się
– łatwiejsze układanie.

Biovax Beauty Benefit 60 sekund to 9 rodzajów odżywek:.

– oleje naturalne: argan, makadamia, kokos
– keratyna + jedwab
– do włosów osłabionych
– do włosów suchych i zniszczonych
– do włosów słabych i wypadających
– do włosów farbowanych
– do włosów przetłuszczających się
– do włosów blond
– do włosów ciemnych.

Sposób aplikacji: Odżywkę nakładamy na wilgotne, umyte szamponem włosy, omijając ich nasadę. Odżywka działa natychmiast na powierzchni włosa – wystarczy 60 sekund! Po upływie tego czasu spłukujemy odżywkę. Można stosować ją codziennie.

Cena: 15,90 zł / 200 ml

Kosmetyki do włosów Biovax dostępne są w sieci Super-Pharm, Hebe, Drogeriach Natura, w aptekach oraz w autoryzowanym sklepie internetowym www.biutiq.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.