Shadow

Jak dobierać kolory ubrań

kolor ubrań

kolor ubrań

Najczęstszym problemem kobiet jest odpowiedź na pytanie: „Co mam dzisiaj ubrać?” To proste. Coś w czym będziemy ładnie wyglądać i dobrze się czuć. Nie zawsze jednak nam to wychodzi. Ubieramy luźne ciuchy, które nas poszerzają, a także dobieramy złe kolory ubrań. Co powinniśmy zrobić? Dowiedzieć się jakimi kolorami jesteśmy. Karnacja oraz kolor włosów mają duże znaczenie. Dlatego też zobaczcie poniżej w jakie kolory powinniście się ubierać.

Jasna karnacja

Kobiety o jasnej karnacji i brązowych włosach powinny ubierać się w takie kolory jak: szary, biały, brązowy, granatowy, beżowy oraz żółty. Zaś kobiety z blondem lub rudym zakładać powinny brązy, czerwienie, khaki, karmele, lilie, czerń, a także szarości.

Ciemna karnacja

Ciemna karnacja powinna być podkreślana różami, pomarańczowym, czarnym, czerwonym, miętowym, jak również śliwkowym, beżowy, zielonym i szarym.

Oprócz doboru ubrań do karnacji musisz pamiętaj jakie kolory w ogóle nie pasują do siebie, a także jakie są zasady łączenia kolorów.

Pamiętaj, że kolor zielony i niebieski nie pasują do siebie. Tak samo jak: śliwkowy i fiolet, czerwony i różowy, brązowy i czarny czy też granatowy z czarnym.

Kolory kontrastowe mogą tworzyć bardzo ciekawe zestawienia. Na przykład czerwona bardzo współgra z zielonymi spodniami lub spódnicą. Ponad to czerń i biel można łączyć z wszystkimi kolorami. Na dolną część ciała ubieraj ciemniejsze kolory, gdyż jasne pogrubiają. Nie używaj 3 kolorów naraz.

Tyle musisz wiedzieć o doborze kolorów. Każda kobieta musi zastanowić się co do niej pasuje i pamiętać, że nie tylko fason stroju ma znaczenia, ale również kolorystyka.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *