Shadow

Co zrobić by chłopak oszalał na Twoim punkcie?

jak oczarować chłopaka

jak oczarować chłopaka

Każda kobieta czy dziewczyna pragnie by chłopak oszalał na jej punkcie. Ale co zrobić by tak się stało? Wyjdź z cienia! Pokaż się mu w jak najlepszym świetle! Bądź dla niego ideałem! Kilka wskazówek pomoże ci w zdobyciu jego serca.

Bądź niezależna

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta pokazuje swoją niezależność. Płać za siebie w restauracji. Pokaż, że potrafisz dążyć do celu bez pomocy mężczyzny. Uwielbiają jak kobieta radzi sobie sama przy pracach domowych. Lubią kobiety silne i z charakterem.

Nie bądź przylepą

Mężczyźni nie lubią kobiet, które cały czas za nim chodzą. Nie chcą być cały czas kontrolowani. Potrzebują przestrzeni i wolności. Jeżeli chce wyjść od czasu do czasu z kumplami pozwól mu na to.

Nie bądź dominatorką

Powszechnie wiadomo, że mężczyźni nie chcą być zdominowani. Wolą mieć kontrolę nad tym co się dzieje na wokoło nich. Pozwól mu zająć się rzeczami przeznaczonymi dla mężczyzn. Pokazuj, że to co robi jest dla ciebie ważne.

Bądź szczęśliwa

Pokaż mu, że życie z Tobą nie będzie nudne i monotonne. Każda chwila z Tobą musi być ciekawa. A on musi mieć chęci spędzania z tobą jak najwięcej czasu. Nie pozwól by twój zły humor zniszczył jego dzień.

Bądź piękna

Dbaj o swój wygląd. Nie pozwól sobie na lenistwo. Zadbane ciało kobiety bardzo wpływa na zainteresowanie mężczyzny. Zrób sobie ładny makijaż, idź się zrelaksować do SPA by on widział w tobie najpiękniejszą kobietę na świecie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *