Shadow

Jakie włoskie wody toaletowe są godne polecenia?

SS_OK

Włoska woda toaletowa Like Malizia So Sweet, nowość na polskim rynku kosmetycznym.

 Like Malizia So Sweet to nowa propozycja firmy Mirato, producenta kosmetycznego z tradycjami. Na włoskim rynku działa od 1960 roku.

Like Malizia So Sweet to druga z serii włoskich wód toaletowych Like Malizia, wprowadzonych do sprzedaży na polskim rynku.

Like Malizia So Sweet to propozycja uwodzicielskiego, delikatnego, słodkiego, lekko kremowego zapachu, idealnego na nadchodzące dni jesieni. Idealny dla romantyczek, ale też pewnych siebie kusicielek. Zapach wody toaletowej Like Malizia dyskretnie się rozwija, harmonizując z zapachem skóry. Nuta głowy to mandarynka i porzeczka, wyczuwalna zaraz po otwarciu flakonika. Słodko-cierpki aromat unosi się przez chwilę, aby za moment, w nucie serca, eksplodować świeżością zapachu róży i passiflory, a potem, w nucie bazy, uspokoić nas bardzo delikatną kremową wanilią. Like Malizia So Sweet to idealna harmonia między zmysłowością a zdystansowaną słodyczą. Sprawdź sama czy ten niekonwencjonalny, uwodzicielski zapach oczaruje także Ciebie.

Like Malizia So Sweet jest dostępna w sieci Rossmann.

Cena 59,99 zł

Pojemność 100 ml

 

125381 edt Intesa Ylang

Nowy orientalny zapach dla mężczyzn – Intesa Ylang – Ylang.

Nowa woda toaletowa dla mężczyzn na bazie wyciągu z azjatyckich kwiatów ylang – ylang, to idealny pomysł na jesienną chandrę oraz listopadową depresję. Delikatny, ale inspirujący zapach włoskiej marki Mirato, Intesa Ylang – Ylang, to remedium na obniżony nastrój oraz sposób na przezwyciężenie jesiennego marazmu. Zapach orientalnych kwiatów „ylang – ylang” dodaje energii, poprawia samopoczucie i wyostrza zmysły! Kwiat Ylang Ylang, na bazie którego powstała woda toaletowa Intesa Ylang -Ylang ma właściwości zapobiegające wysuszaniu i podrażnieniu skóry, wygładzające i antyseptycznie. Woda toaletowa Intesa Ylang Ylang to kwintesencja elegancji z nutą kuszącego orientu, to zapach prawdziwego mężczyzny.

Dostępność: perfumerie Douglas

pojemność: 100 ml

cena: 57,90 zł

 

Dystrybutorem marki Malizia na polski rynek jest firma ASCO z siedzibą w Kiełpinie.

https://www.facebook.com/Malizia.Kosmetyki

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *