Shadow

Jak się całować z języczkiem?

jak się całować

jak się całować

Pocałunki są nie odłącznym aspektem udanego związku. Każda para całuje się nie raz kilkakrotnie w ciągu dnia. Jednak czynność ta nie może być nudna, męcząca i nieprzyjemna. Dlatego trzeba pamiętać o:

Nawilżeniu ust

Usta nie mogą być suche, gdyż w trakcie pocałunku nie jest to przyjemnym uczuciem. Najlepiej używać balsamu do ust, bądź przed pocałunkiem zwilżyć je językiem.

Nachyleniu głowy

Musisz nachylić głowę, gdyż wasze nosy będą przeszkadzać w trakcie pocałunku. Nachyl głowę lekko w bok. Taka pozycja jest bardziej wygodna niż na wprost.

Zamknięciu oczu

Czemu zamknięcie oczu jest tak ważne? Wtedy każdy nasz zmysł może bardziej skupić na przyjemnym odczuciu. Po drugie jeżeli będziesz miała otwarte oczy nie poczujesz takich doznań jak z zamkniętymi, a także wygląda to dość nie ładnie.

Zaczynaniu pocałunku bardzo łagodnie

Nie bądź gwałtowna i nachalna. Wtedy jest to bardzo nieprzyjemna czynność. Nie otwieraj ust jakbyś miała go zaraz zjeść. Delikatnie uchyl usta i połącz je z jego.

Zgodzie na pocałunek francuskim

Pamiętaj, że obie strony muszą tego pragnąć. Jeżeli jedna ze stron nie lubi takich pocałunków nie naciskaj. Możesz sprawdzić czy partner jest gotowy na francuski pocałunek poprzez polizanie go po wargach, jeżeli odwzajemni możesz przejść do rzeczy.

Oddechu

Nawet w trakcie pocałunku trzeba nabrać powietrza. Róbcie sobie krótkie, kilko sekundowe przerwy.

Dotyku

Dotyk wzmacnia doznania. Gładź twarz partnera, głaskaj jego włosy, bądź sprawdź co go podnieca. Muskanie uszu także jest mile widziane przy pocałunku. Jeżeli wasze ręce będą zwisać wzdłuż ciała będziecie czuć brak zaangażowania.

Teraz już wiesz chyba wszystko. Eksperymentuj z chłopakiem. Dowiedz się co oboje lubicie i korzystajcie z różnych technik.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *