Shadow

Skuteczny menadżer. Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi – wyd. Samo Sedno

Zastanawialiście się kiedyś czy stanowisko menadżera jest dla Was odpowiednie? Czy poradzilibyście sobie z zarządzaniu ludźmi i organizacją? Pewnie wiele osób chciałoby sprawdzić się w tej dziedzinie, jednak brakuje odwagi, aby coś zmienić w swoim życiu. Tym samym możemy tracić okazję do tego, żeby mieć dobre stanowisko i w końcu czuć się spełnionym w życiu zawodowym. A jak wiadomo, jak dobrze powodzi się w tej kwestii, to i w życiu prywatnym jest jakość lżej. Obecnie można pewne zachowania wypracować. Wystarczy tylko trochę chęci, aby się uczyć. Pamiętaj, że możesz zostać świetnym menadżerem! Musisz po prostu poznać najważniejsze narzędzia zarządzania ludźmi i małymi krokami wprowadzać je w życie.

Poradnik „Skuteczny menadżer. Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi” skierowany jest do tych, którzy chcą osiągnąć sukces. Nie boją się wyzwań i pragną się rozwijać po to, aby zmienić swoje życie na lepsze.

Marta Pawlikowska – Olszta, która jest autorką książki w sposób jasny i konkretny przedstawia nam tajniki zarządzania. Autorka jest ponad to psychologiem pracy i organizacji dlatego jej wiedza w tym zakresie jest bardzo duża. Bez wątpienia znajomość najbardziej istotnych praw psychologii pomoże Ci zrozumieć jak należy wpływać na pracowników i ich motywować. Poznasz również zasady działania w typowych sytuacjach, które są sprawdzone. Pisząc „typowe sytuacje”, mamy na myśli zatrudniania pracowników, następnie przejście do etapu budowania zespołu i kontrolowanie jego działania, aż po zwalnianie podwładnego. Dowiesz się także jak pielęgnować kreatywność w zespole i udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej oraz w odpowiedni sposób delegować działania. Książka zawiera konkretne odpowiedzi i wskazówki eksperta na pytania, które męczą najbardziej wnikliwych menadżerów. Dzięki niej poznasz techniki, które zostały sprawdzone w polskich realiach. Ponad to wybierzesz sposób, który jest dla Ciebie najlepszy tak, aby został zachowany zdrowy rozsądek i umiejętność podejmowania własnych, trafnych decyzji.

Dlaczego poradnik jest tak pomocny i trafia w samo sedno?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, książka jest napisana w bardzo trafny i konkretny sposób. Stworzona została przez eksperta w tej dziedzinie. Idealna dla obecnych menadżerów jak i osób, które dopiero chcą zaistnieć w branży. Przedstawimy Wam poniżej najważniejsze atuty wynikające z lektury:

  • zwraca sporą uwagę na problemy oraz kwestie, które zwykle są pomijanie na szkoleniach czy uczelniach,
  • ma na uwadze polskie realia, a także specyfikę pracy menadżerów w Polsce,
  • posiada ćwiczenia oraz kwestionariusze, które są przydatne w określaniu poziomu kompetencji menedżerskich i w planowaniu ich rozwoju,
  • kładzie nacisk na istotne aspekty psychologiczne, które są niezbędne w efektywnym zarządzaniu ludźmi,
  • zawiera odpowiedzi eksperta na pytania, które od zawsze nurtują menedżerów, a także rozwiewa wątpliwości.

Jak sami widzicie, warto zainwestować w ten poradnik. Nie dość, że książka napisana jest naprawdę konkretnie, to jeszcze zawiera odpowiedzi na kluczowe pytania. Pozwala poznać tajniki co do tego jak stać się skutecznym menedżerem. Z pewnością znajdziecie tam odpowiedzi na pytania, która były wcześniej dla Was problematyczne.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *