Shadow

Klucz do zakupów w firmie. Czyli od praktyków do praktyków – OpenNexus

Pewnie nie jeden z nas jest na etapie zakładania firmy czy prowadzenia już istniejącej. Często jest też tak, iż pełnymi określoną rolę i potrzebujemy cennych wskazówek dotyczących tego jak działać, aby było skutecznie. Niejednokrotnie zastanawiamy się jak przynieść jak najlepszą efektywność, a nie wiemy jak to osiągnąć. Z tego właśnie powodu każda osoba, która chce się dokształcić, powinna mieć w swojej biblioteczce książkę, która okaże się pomocna.

Poradnik zakupowy, jaki prezentowany jest przez nas w niniejszym artykule, został zaadresowany do praktyków.

Kim jest główna grupa docelowa?

Otóż stanowią ją osoby, które negocjują bądź też są na najniższym szczeblu, jeśli chodzi o negocjację zakupów w swojej firmie. Ponad to materiały, które są przydatne, znajdą w niej także menadżerowie zakupów i studenci. Z całą pewnością poradnik ma szansę stać się inspiracją dla całego świata akademickiego i praktyków.

Poradnik zakupowy jest napisany w bardzo fajny sposób. Książka jest bardzo rzetelna i przedstawia solidne podejście do procesu zakupowego, a także do budowania relacji z partnerami biznesowymi oraz dostawcami. Publikacja jest wartościowa, ponieważ przedstawia bazę doświadczeń zawodowych autorów co do tego, jak efektownie zarządzać, tworzyć i kontrolować cały obszar zakupowy. Poradnik pokazuje krok po kroku jak powinny zostać przeprowadzone zmiany w obszarze zakupów oraz jakich błędów należy unikać. Bez wątpienia jest kompendium wiedzy dla całej kadry zarządzającej i ukazuje istotną rolę kadry zarządzającej w organizacji. Książka ukazuje w sposób rewelacyjny różnorodność procesów zakupowych w firmie. Wyniki finansowe są bardzo ważne, dlatego poradnik pomoże uporządkować wiedzę o zakupach i jest po prostu źródłem inspiracji dla kadry zarządzającej.

Jeżeli chcesz zarządzać, a nie masz pojęcia jak się za to zabrać, to książka może okazać się niezwykle pomocna. Każdy na początku swojej kariery potrzebuje motywatora. Najlepiej krok po kroku podchodzić do osiągania sukcesu. Istnieje wiele książek, które mogą okazać się przydatne, jednak warto wybrać coś pisanego w sposób konkretny, a zarazem zrozumiały dla każdego. Uważamy, iż właśnie z tego powodu proponowana przez nas lektura jest kluczem do osiągnięcia celu, jaki przed sobą stawiamy. Ma wiele plusów, które zauważalne są tak naprawdę już od przeczytania pierwszej kartki. Poradnik pomoże zrozumieć czytelnikowi reguły, dzięki którym buduje się podstawowe procesy zakupowe. Ukazuje także jak wprowadzać transparentność oraz efektywność w Zakupach.

Warto zwrócić też uwagę na fakt, iż napisany został w formie debaty, która porusza bardzo ważne zagadnienia dotyczące zakupów oraz wiedzy. Współcześnie rzadko opisuje się opracowania, które dotyczą organizacją zakupów bądź logistykę zaopatrzenia.

Myślimy, iż wyżej opisana książka powinna znaleźć się w biblioteczce każdego Zakupowca. Jest to po prostu kompendium wiedzy. Proponowana przez nas lektura jest niewątpliwie oryginalna oraz interesująca i powinna zająć czołową pozycję literatury na rynku wydawniczym.

P.S. Gdyby kogoś zafascynowała okładka to projekt jest autorstwa agencji reklamowej 13design.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *