Shadow

Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj, pulpecie

jak rozpoznać czy się komuś podobam

Katarzyna Bosacka – znana dziennikarka, która prowadzi program „Wiem, co jem i wiem co kupuję” w stacji TVN Style, postanowiła stworzyć książkę, która ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów każdej osobie, która musi walczyć z ich nadmiarem. Nic nie przychodzi łatwo i również Pani Kasia musiała się naprawdę bardzo namęczyć, aby udało się jej osiągnąć upragnioną wagę. Jak udało się jej osiągnąć upragnione rezultaty? Wszystko dzięki pysznym potrawom, które są jednocześnie zdrowe. Dieta została oparta na produktach, które są ogólnodostępne, ale i tanie. Oczywiście nie mogło się również odbyć bez rozsądnych ćwiczeń.

Książkę czyta się się naprawdę w przyjemny sposób. Od początku do końca zawiera naprawdę przydatne informacje, które powinna wprowadzić w życie każda osoba, która zmaga się z nadmiarem kilogramów. Autorka, jak w swoim programie, potrafi do wielu zagadnień podejść z humorem co sprawia, że jej książka nie przytłacza i nie jest tylko i wyłącznie zbiorem suchych informacji.

Warto mieć ten poradnik w swojej półce, ponieważ można z niego zaczerpnąć wiele inspiracji  i w końcu wywrócić swoje życie do góry nogami i… osiągnąć upragniony sukces!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *