Shadow

Konrad Gaca „Moje odchudzanie”

Konrad Gaca to bardzo znany i podziwiany w naszym kraju doradca żywieniowy. Pomógł schudnąć i zmienić życie wielu otyłym osobom, które nie widziały już wyjścia ze swojej sytuacji i którym nikt do tej pory nie podał pomocnej dłoni.

 
Opracował on plan żywieniowy, który ma za zadanie przyspieszyć przemianę materii i w ten sposób przyczynić się do zgubienia zbędnych kilogramów i do utrzymania stałej wagi. Opisał go w znanej książce „ Moje odchudzanie”, gdzie bardzo przystępnie jest opisany cały plan, który jest podzielony na trzy etapy. Z książki dowiemy się jak mądrze się odchudzać, aby uniknąć efektu jo- jo. Ponadto poznamy historie ludzi, którzy schudli razem z Konradem Gacą i dowiemy się z nich, jak faktycznie wyglądał cały proces ich odchudzania i powrót do lżejszego życia. To niezwykle ciekawe, inspirujące i chwytające za serce historie, które napisało same życie.

Warto przeczytać tę książkę, poznać zasady zdrowego odżywiania, prawidłowego treningu i zmotywować się do tego trudnego, pierwszego kroku. Konrad Gaca w swojej książce motywuje na wiele sposobów i tym samym sprawia, że wiele osób zaczyna mu ufać i wierzyć, że również i im się uda schudnąć. Jeżeli po przeczytaniu książki poczujesz, że masz siłę i dasz radę zastosować się do rad i nowego planu żywieniowego, to nie zwlekaj i rozpoczynaj odchudzanie. Pamiętaj, że szczupłe ciało to nie tylko lepszy wygląd, ale przede wszystkim zdrowie, lepsze życie dla ciebie i całej twojej rodziny.

Z historii osób, które są przedstawione w książce „ Moje odchudzanie” nie raz dowiemy się, że otyłość wpływa w destrukcyjny sposób nie tylko na jedną osobę, ale na całą rodzinę. Warto więc zacząć działać jak najszybciej, jeżeli nie dla siebie to dla swoich bliskich.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *