Shadow

Leszek Klimas – „Efekt Klimasa. Jak pomóc dziecku z nadwagą”

Koledzy z klasy przezywali Krzyśka „Gruby”. Zmartwieni rodzice zwrócili się do Leszka Klimasa, by pomógł ich synowi nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale też odzyskać pewność siebie. Laura, najmłodsza uczestniczka programu, zgłosiła się do przychodni wraz z rodzicami i siostrą. Całą rodziną pozbyli się w sumie 120 kg!

Jeśli Twój podopieczny też ma problem z nadwagą, to ten poradnik jest dla Ciebie. Wiecie, dlaczego dzieciaki pod naszą opieką chudną? Bo ja i cały mój zespół w nie wierzymy – to właśnie sedno metody Leszka Klimasa, który od lat wykorzystuje swoje doświadczenie, żeby pomagać dzieciom, młodym ludziom i ich opiekunom w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Jego podopieczni w trakcie procesu utraty zbędnych kilogramów nie są głodni, mają mnóstwo energii, są radośni i zyskują pewność siebie.

Leszek Klimas, mistrz świata w sylwetce atletycznej, otworzył poradnię Efekt Klimasa i zaprosił do współpracy lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów oraz innych ekspertów, dzięki którym trafiające tam dzieciaki są otoczone najlepszą fachową opieką. W tej książce, wraz ze swoim zespołem, dzieli się wynikającą z wieloletniej praktyki wiedzą, którą dopełniają wyniki badań naukowych, przepisy i propozycje treningów, ale także motywacja, uśmiech i żart.


Leszek Klimas – „Efekt Klimasa. Jak pomóc dziecku z nadwagą”

Wydawnictwo Luna, Premiera 13 marca


LESZEK KLIMAS

Urodził się w 1976 roku. Jest motywatorem i sportowcem „od zawsze”. Trenować zaczął w wieku 14 lat. Przez całe życie konsekwentnie dążył do celu – zdobycia tytułu Mistrza Świata, który osiągnął w 2019 roku w Słowenii, kiedy został Mistrzem Świata Sylwetki Atletycznej. Po zdobyciu upragnionego pucharu poświęcił się pomaganiu innym w walce z nadwagą. Przez niemal 30 lat opracowywał i udoskonalał swój autorski program żywieniowy, którego sekret polega na łączeniu produktów oraz doborze ich ilości. Nigdy nie możesz być głodny. Masz być zdrowo odżywiony. To misja Leszka. Jego doświadczenie sportowe przełożyło się na sukcesy w walce z nadwagą i otyłością dorosłych oraz dzieci. Otyłość wśród najmłodszych jest już problemem społecznym. Złe nawyki żywieniowe, brak ruchu, wiedzy i motywacji. Leszek jest dla swoich podopiecznych bohaterem, któremu ufają i świetnie się z nim bawią.

Zatem drodzy Rodzice, czytelnicy tej książki, czasna Wasze dzieci. Także one mogą sięgnąć po marzenia. A ja zrobię wszystko, żeby zarówno Was (bo bez Waszej pomocy się nie obędzie), jak i je w tym wesprzeć. Efekt murowany. Przekonacie się sami.

– FRAGMENT WSTĘPU LESZKA KLIMASA

Efekt Klimasa to ciekawa pozycja na rynku wydawniczym, dotycząca zdrowego odżywiania i zwiększania aktywności fizycznej, skierowana do rodziców, dzieci, całych rodzin. Może być dobrym wsparciem i motywatorem do podjęcia wyzwania i zmiany codziennych zachowań w trosce o lepsze jutro.

– DR HAB. N. MED. MICHAŁ BRZEZIŃSKI SPECJALISTA PEDIATRII I GASTROENTEROLOGII DZIECIĘCEJ

POLECENIA

Uratowaliście moją córkę, daliście jej nowe, prawdziwe, pełne możliwości życie. Zawsze będę Wam za to wdzięczna.

MAMA LIDKI

Dzięki Wam Bartek ze smutnego, zamkniętego w sobie chłopca, który zajadał stres i kompleksy, znowu stał się wesołym nastolatkiem, dla którego wejście po schodach na pierwsze piętro już nie jest wyzwaniem.

MAMA BARTKA

Pięć miesięcy naszej przygody z Efektem Klimasa, Gabrysia szczęśliwa, zdrowa, pięknie wygląda i co najważniejsze z dnia na dzień przekonuje się, że może sięgać po wszystko czego pragnie.

TATA GABRYSI

Wierzcie w siebie, wierzcie swoje dzieci i uwierzcie, że z Efektem Klimasa niemożliwe staje się możliwe.

MAMA IGORA

Swoją energią mógłbym teraz przenosić góry.

KONRAD 14 LAT

Dziękuję za to, że pojawiliście się w moim życiu!

MAX 11 LAT

Przeczytaj także