Shadow

Unikalne obrazy do wnętrz

serce róży_restext

Na nasze samopoczucie ma duży wpływ to co nas otacza. Same chyba przyznacie, że jeśli wokół nas panuje chaos i wszędzie walają się przeróżne przedmioty to niestety ale często jest nam się ciężko skupić na konkretnej rzeczy do wykonania. Każda z nas, kobiet, jest zupełnie inna. Znam takie osoby, które potrafią się skupić tylko wtedy, gdy wokół nich właściwie nie ma żadnych rzeczy, tzw. minimalistki. Inne z kolei potrzebują zieleni do tego by czuć się szczęśliwe. Bez względu jednak na te wszystkie różnice lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami. Sama nie lubię też pustych ścian i bardzo podoba mi się kiedy są na nich zawieszone ciekawe motywy. Jednak niekoniecznie mówię tutaj o obrazach malowanych przez wybitnych malarzy lub arcydziełach wykonanych przy użyciu sztalugi!

24

Przyznaję, że osobiście sama zawsze podziwiałam fotografię. Ciekawie uchwycony krajobraz lub dobrze wykonany portret, który skłania do zastanowienia się nad osobowością lub symbolem, który chciał przekazać odbiorcy fotograf, to jest to co wprawia mnie w zachwyt. I właściwie bardzo popularne jest dzisiaj tworzenie z fotografii obrazów na ścianę. Obrazy w salonie, obrazy w kuchni, a nawet obrazy w łazience! Odpowiednio dobrany obraz do wnętrza pozwoli nadać mu charakteru i wydobyć wszystko co najlepsze z naszego otoczenia, tak by sprawić, że będziemy czuły się swobodnie.

Przeglądając sieć można trafić na bardzo dużą bazę różnych motywów i propozycji obrazów do powieszenia na ścianie. Przyznaję, że warta uwagi jest firma Fotografia Dekoracyjna – fotografiadekoracyjna.pl. Pośród jej oferty znalazłam bardzo ciekawe motywy obrazów. Co ciekawe właściwie wszystkie widziałam po raz pierwszy, jest to dla mnie miłym zaskoczeniem, dlatego, że większość firm korzysta po prostu z obrazów pochodzących z banku obrazów i tym samym główna różnica między obrazami to ich jakość wykonania, a nie liczba motywów. Tutaj za to można przebierać w przeróżnych krajobrazach czy portretach natury stworzonych przez samego założyciela firmy.

018_restext

015_restextBardzo dużym plusem były dla mnie kategorie. Osobiście interesowały mnie te do wnętrza, które posiadały motyw krajobrazu. Każdy obraz może dać nam motywację do działania, dlatego tak ważne jest by spojrzeć na obiekt przedstawiony na fotografii ze znacznie szerszą perspektywą. Zdjęcie, które przedstawia biedronkę, daje nam wiarę w to, że szczęście istnieje, co więcej wszystko zaczyna się właśnie od małych rzeczy. I tak należy podejść do każdego obrazu. Każdy ma także opis na stronie, co dana fotografia znaczy dla samego autora. Taki opis ma pomóc w wyborze odpowiedniego motywu dla odbiorcy. Takie obrazy w sypialni sprawiają, że rano mam ochotę wstać z łóżka i zrobić coś znacznie więcej niż tylko codzienne obowiązki, bo przypominają mi jaki cel sobie postawiłam na każdy dzień.

Ich oferta jest na tyle bogata, że każdy może znaleźć w niej coś dla siebie – wystarczy zajrzeć na http://fotografiadekoracyjna.pl/.
Obrazy do sypialni przedstawiają bardzo spokojne krajobrazy, które wprowadzają w melancholię. Myślę, że te są idealne dla spokojnych introwertyczek, które cenią sobie domowe zacisze.

057_restext 062_restext

Duża część z tych obrazów posiada dodatkową symbolikę, co daje duże pole do popisu ludziom, którzy lubią szukać symboliki w otaczającym ich świecie i zastanawiać się nad sensem życia.

Niektóre z tych zdjęć oddają dużą dynamikę, która z kolei spodoba się szczególnie aktywnym kobietą, które wiedzą czego chcą od życia. Jestem pewna, że szczęśliwi rodzice znajdą obrazy na ścianę dla siebie. Idealne powinny być obrazy do kuchni, które nie tylko przedstawiają rodzinną sielankę, ale także może zachęcić do jedzenia np. obrazy, na których są owoce.

Sama jestem zdania jednak, że obraz to nie tylko idealny wystrój do wnętrza, ale także niesamowity prezent dla bliskich. Święta są coraz bliżej, wiec myślę, że warto jest wziąć takie rozwiązanie pod uwagę Obrazy, które są dostępne w fotografiadekoracja idealnie oddają emocje, co tworzy je jako idealny prezent np. dla naszej sympatii czy dla kogoś bliskiego, gdy chcemy mu pokazać jak ważny jest dla nas.

046_restext

Podczas wyboru odpowiedniego obrazu musimy dokładnie określi co jest dla nas najważniejsze. Moim zdaniem warto jest wziąć pod uwagę przede wszystkim osobowość osoby, która najwięcej czasu będzie spędzała z tym obrazem, jak i wnętrza, i tego jaki charakter chcemy mu nadać. Warto postawić na oryginalność, dlatego, że w dzisiejszym świecie to jest najważniejsze, by wyjść właśnie poza schemat i znaleźć swój własny sposób na życie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *