Shadow

Suknia ślubna – kiedy i gdzie ją kupić?

man-1331997_1280

O bajkowej sukni ślubnej marzy każda dziewczyna. Gdy przychodzi ten kluczowy czas i stajemy przed tą najważniejszą decyzją w naszym życiu przychodzi konsternacja, niepewność i zastanawiamy się czy aby na pewno ma to być suknia w stylu balowym czy też może klasyczna i prosta? Dochodzą do tych wątpliwości również inne pytania: gdzie i kiedy kupić należałoby dokonać takiego zakupu?

Wątpliwości jak widać jest dość sporo i warto cały ten proces nieco usestymatyzować i ułatwić przyszłym pannom młodym decyzję.

Suknia ślubna stanowi integralny element każdego ślubu i wesela, bo to właśnie na parę młodą skierowane są zawsze oczy wszystkich gości i fleszy aparatów. W ten wyjątkowy dzień chcemy wyglądać inaczej, zjawiskowo i tak, aby zachwycić przyszłego męża i wszystkich zaproszonych gości. Mamy więc spory dylemat i często kobiety nie wiedzą na co się zdecydować: wystawnie czy prosto, biała czy kolorowa, długa czy krótka?

Proponujemy suknię ślubną dopasować do charakteru całej uroczystości. Zatem jeżeli będzie to elegancka impreza w hotelu czy w zamku, to oczywiście możemy zaszaleć i wybrać model godny prawdziwej księżniczki. Zatem szeroka podstawa, z trenem, z falbanami, z mieniącymi się kamieniami i haftami. Do takiego mocnego i szerokiego dołu idealnie pasować będzie gorsetowa i dopasowana góra sukni, długi welon i każda panna młoda będzie w tym wyglądać jak prawdziwa królowa.

Gdy jednak planujemy skromny ślub i przyjęcie tylko dla najbliższych, to wybierzmy suknię prostą w kroju i klasyczną.

Kolor sukni powinien być raczej dobrany do karnacji panny młodej, do garnituru pana młodego i oczywiście także do oprawy całej uroczystości.

Kolejna wątpliwość to długość sukni i tutaj oczywiście większa cześć pań wybiera tradycyjnie długą, jednak są kobiety, które zastanawiają się jednak nad modelami krótszymi. Wobec tego czy pasuje na ślub krotka sukienka? Oczywiście, że pasuje, pod warunkiem jednak, że panna młoda ma ładne i szczupłe nogi, które dobrze wyglądają w tego typu fasonach. Zatem nieskazitelne nóżki, do tego wysokie szpilki i możemy wyruszać na nową drogę życia.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *