Shadow

Gadżety dla nowoczesnej kobiety – uczyń życie przyjemniejszym!

Jesteś kobietą… czerpiąc z awangardzistów, można by rzec – minimum słów, maksimum treści. Bo rzeczywiście w tym jednym krótkim zdaniu zawarte jest wszystko. Co to znaczy, być kobietą? Być silną, wytrwałą, zawsze stawać na wysokości zadania, nigdy nie być zmęczoną, iść pod prąd, być idealną matką, troskliwą żoną, namiętną kochanką, poświęcać się, przedkładać dobro innych nad swoje własne. Stawiane Ci wymagania są wysokie. Sama też zapewne sobie nie ułatwiasz, wciąż podnosząc poprzeczkę, chcąc udowodnić nie tylko sobie, ale i innym (a może przede wszystkim innym), że jesteś w stanie ogarnąć otaczającą Cię rzeczywistość. Nie daj się zapędzić w kozi róg, bądź mądra i zaradna – szukaj sposobów na to, aby ułatwić sobie życie i uczynić je przyjemniejszym!

Nowoczesne technologie w służbie ludzkości

Niektóre wymagania stawiane kobietom są nie tylko wysokie, ale często też zwyczajnie absurdalne. Nie jesteś maszyną, która nigdy się nie psuje (czyt. nie choruje), nie potrzebuje odpoczynku, jest niezawodna w każdym calu i nigdy, ale to nigdy się nie zatrzymuje – takie perpetuum mobile w kobiecym wydaniu…

Nie daj się zatem zwariować, nie myśl, że jeśli nie radzisz sobie ze wszystkim na medal, oznacza to, że jesteś bezwartościowa. Ponure myśli przekuj w pozytywne działanie – skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań na miarę XXI wieku, które znacznie ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie i zaoszczędzą sporo czasu. W końcu wymyślone zostały one po to, aby służyć ludziom! Czego nie może zabraknąć w Twoim zestawie praktycznej, zaradnej kobiety?

Ile można oszczędzić na instalacji pompy ciepła?

Smartfon do zadań specjalnych

Era zwykłych telefonów komórkowych minęła już raczej bezpowrotnie. Teraz prym wiodą nowoczesne smartfony, które stanowią połączenie tradycyjnego telefonu i przenośnego komputera. Funkcja dzwonienia czy wysyłania wiadomości tekstowych jest w nich tak na dobrą sprawę już tylko dodatkiem. Mając dostęp do Internetu, możesz załatwić praktycznie wszystko, bez względu na to, gdzie jesteś. Możesz wykorzystać swój smartfon jako odtwarzacz muzyki podczas treningu czy sprzątania.

Świetnie też sprawdzi się jako „czasoumilacz” dla dziecka w dłuższej podróży samochodem – rozwiązanie może i mało wychowawcze, ale jakże skuteczne! Obecnie poprzez smartfon możesz sterować pralką, zmywarką, ogrzewaniem czy lodówką. Choć możesz postrzegać to jako zbędne bajery, czasem naprawdę się przydają – przecież miło jest wejść do cieplutkiego mieszkania po pracy, gdy na zewnątrz jest mróz lub napić się porządnie schłodzonego napoju w upalny dzień.

Power bank – nie daj się zaskoczyć!

Skoro była już mowa o smartfonie, warto przy tej okazji wspomnieć też o banku energii, który niejednokrotnie może ocalić sytuację. Dzięki niemu Twój smartfon zawsze będzie gotowy do akcji!

Słuchawki bluetooth – zapewnij sobie swobodę działania

Dalej uparcie drążymy temat smartfonów – jeśli jesteś jedną z tych kobiet, które potrafią „wisieć na telefonie” całymi godzinami, specjalna słuchawka bezprzewodowa to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Możesz rozmawiać z mężem, przyjaciółką, mamą, dzieckiem, a nawet kłócić się z pracownikiem banku, jednocześnie obierając ziemniaki, wieszając pranie, jadąc na rowerze czy samochodem. Masz wolne ręce, nic Cię nie ogranicza i nie tracisz czasu na bezczynne siedzenie z telefonem w ręku.

Scholl light legs – rajstopy nowoczesnej kobiety

Teraz dla odmiany przyjrzyjmy się temu, jak nowoczesne technologie mogą przysłużyć się Twojemu zdrowiu. Rajstopy Scholl to tak zwane rajstopy uciskowe, które pomogą Ci w szybki i wygodny sposób pożegnać się ze znienawidzonym uczuciem ciężkich nóg, ze zmęczeniem, obrzękami i bólem. Na pewno znasz to wszystko – cały dzień jesteś w biegu i choć z godziny na godzinę Twoje nogi coraz to bardziej dają znać o sobie, nie masz możliwości zwolnić i odpocząć. Kiedy zaś w końcu docierasz do domu po całym dniu wyzwań i masz chwilę dla siebie na przyjemne odprężenie, nieznośny ból nóg skutecznie Ci je utrudnia.

Jak działają rajstopy zdrowotne Scholl light legs? Nowoczesna technologia splotu Fibre-Firm sprawia, że następuje stopniowy ucisk od kostek w górę (im wyżej, tym jest on mniejszy). W ten absolutnie genialny w swej prostocie sposób rajstopy uciskowe Scholl zdecydowanie polepszają krążenie. Efekt widać nie tylko w postaci braku obrzęku i bólu, ale też w postaci ukształtowania oraz wzmacniania nóg. Śmiało więc można powiedzieć, że są to rewelacyjne rajstopy modelujące. Świetnie kryją (60DEN), wizualnie wyszczuplają, występują w kilku rozmiarach (S, M, L, XL), są bardzo wytrzymałe (do 100 prań). Możesz je nosić bez obaw przez cały dzień. Dzięki nim będziesz miała o wiele więcej siły i chęci do działania, a przykre objawy zmęczenia nóg już Ci nie zagrożą.

Bibułki matujące – zawsze czuj się świeżo i atrakcyjnie

A teraz coś dla urody. W Twoim podręcznym „zestawie ratunkowym” nie powinno zabraknąć bibułek matujących. Są tanie i nieduże, a naprawdę potrafią zdziałać cuda. Nie zawsze masz okazję poprawić makijaż lub zrobić go od nowa, a przecież chcesz wyglądać świeżo i schludnie. Bibułki w zaledwie kilka sekund zlikwidują nadmiar sebum i przywrócą Twojej twarzy estetyczny wygląd.

Blender – nie tylko do dziecięcych papek

Wiele kobiet swój pierwszy blender nabywa często dopiero wtedy, gdy w domu pojawia się dziecko. Przygotowywanie potraw dla malucha jest z nim rzeczywiście dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Później jednak urządzenie to ląduje gdzieś na dnie szafki kuchennej. Niesłusznie! Z jego pomocą każdego dnia możesz przygotowywać sobie ożywcze koktajle (np. odchudzające) i zdrowe, domowe desery dla całej rodziny. Bez trudu przygotujesz też elegancką zupę krem na wytworną kolację.

Depilator – prosta odpowiedź na kobiece potrzeby

Przestań niemal codziennie katować swoje biedne nogi zwykłą maszynką do golenia. Tylko niepotrzebnie tracisz czas i narażasz skórę na podrażnienia. Nie lepiej wydepilować nogi raz na 2-3 tygodnie i cieszyć się skórą gładszą niż kiedykolwiek? Pewnie, że lepiej!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *