Shadow

AVG Ultimate – najlepszy antywirus dla domu

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy antywirus dla użytkownika domowego? Chcesz kupić dobry program antywirusowy i zapewnić sobie skuteczną ochronę przed zagrożeniami w sieci? Sprawdź AVG Ultimate!

Masz smartfona, laptop oraz komputer z Windows i uwielbiasz przemierzać bezkresne wirtualne przestrzenie internetu, dzielnie buszując w poszukiwaniu okazji, informacji lub wymiany poglądów? Jeżeli spędzasz dużo czasu w sieci, AVG Ultimate to najlepszy antywirus jaki możesz wybrać.

Kompleksowa ochrona i przyspieszenie systemu Windows

AVG Ultimate oferuje mnóstwo użytecznych funkcji dla wszystkich maniaków surfowania online. Nie tylko sprawdzi odwiedzane strony pod kątem złośliwego kodu i zagrożenia phishingiem, ale również przeskanuje linki na portalach społecznościowych. Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że nie trafisz na zainfekowaną stronę i nic nie zainstaluje się „przypadkiem” na dysku.

Ultimate równie dobrze chroni pocztę. Coraz częściej na skrzynki użytkowników domowych trafia spam lub zainfekowane załączniki. Najlepsze płatne programy antywirusowe (a do takich zaliczają się produkty AVG) uchronią przed otwarciem jednego z nich. Już na etapie pobierania wiadomości są skanowane, a dzięki czułym skanerom udaje się wychwycić większość infekcji. Skuteczny antywirus pracuje cały czas w tle, więc nie ma możliwości by coś „prześlizgnęło się” przez skanery.

Oprócz ochrony antywirusowej w Ultimate znaleźć można wiele ciekawych funkcji. Wyposażono go m.in. w narzędzia do przyspieszania komputera (AVG TuneUp), specjalne cleanery, które oczyszczają dysk ze zbędnych plików oraz narzędzia zapewniające regularną konserwację systemu. Dzięki niewielkim wymaganiom systemowym Ultimate jest uważany za bardzo dobry, lekki antywirus. Nie wpływa na pracę Windows i nie utrudnia działania innym aplikacjom.

Antywirus i szybsze działanie na smartfonów i tabletów

Ultimate doskonale sprawdzi się również jako ochrona antywirusowa dla Androida oraz iOS. Oprócz standardowych funkcji zaoferuje swoim dumnym posiadaczom możliwość zwiększenia wydajności systemu, oszczędzanie baterii i automatyczne kopie zapasowe danych. Zapewni szybkie i bezproblemowe funkcjonowanie telefonu, a także zabezpieczy dane w razie jego utraty.

To także najlepszy program antywirusowy dla całej rodziny. W pakiecie z 70 funkcjami otrzymujesz brak limitu na stanowiska, czyli legalnie zainstalujesz Ultimate na każdym swoim urządzeniu. To chyba jedyny płatny antywirus z tak korzystną, kompleksową ofertą ochrony!

AVG Ultimate możesz zainstalować na dowolnej liczbie urządzeń, BEZ LIMITU STANOWISK! 

——-

avg-logo

Wpis został przygotowany przez dystrybutora oprogramowania antywirusowego AVG w Polsce.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *