Shadow

Aktywny weekend w nadmorskim klimacie

family breakfast

Dla każdej aktywnej i zdrowo odżywiającej się osoby, która nie lubi leżeć na plaży i znudziło ją zwiedzanie zabytków, istotną kwestią jest jak spędzić weekend nad morzem, aby był on jak najbardziej intensywny i w zdrowym duchu. Tym bardziej jeśli na co dzień nie mamy czasu, żeby zbyt często uprawiać sport, na urlopie pragniemy poruszać się bardziej intensywnie. Dlatego warto wybrać ofertę, która uwzględnia porady różnych specjalistów oraz trening z instruktorem. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że weekend ten spędzimy produktywnie i z korzyścią dla naszego organizmu.

Świetną ofertą dla osób, które nie lubią się nudzić i które pragną zadbać o swoje ciało oraz umysł, może pochwalić się Hotel Nadmorski. Jest to wysokiej klasy obiekt, urokliwie położony nad samą Zatoką Gdańską, blisko plaży i Bulwaru Nadmorskiego, który jest ulubionym miejscem mieszkańców i turystów do spacerów i rekreacji.

Wszyscy goście hotelu mogą oddać się pod opiekę Instytutu Zdrowia i Urody „Genesis”. To kameralne centrum odnowy biologicznej nastawione jest na poprawę samopoczucia, regenerację fizyczną oraz długoterminową poprawę zdrowia. W ramach tego instytutu goście mają możliwość skorzystać ze świetnie wyposażonej bazy fitness, rekreacji i treningu personalnego. Wszystko to pod okiem kompetentnego i doświadczonego zespołu wyszkolonych trenerów i rehabilitantów. 
Można również skorzystać z indywidualnych programów treningowych, które obejmują zajęcia zarówno we wnętrzach hotelu, jak i na zewnątrz. Ćwiczenia są dopasowane do indywidualnych możliwości i preferencji. Wybierane są takie, które najlepiej wpłyną na zdrowie, kondycję, sprawność i energię gościa. 
Oprócz treningów fitness i wysokiej jakości sprzętu w hotelowej siłowni, można skorzystać z możliwości wybrania się na wycieczkę rowerową po Trójmieście lub Nordic Walkingu wzdłuż plaży i po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym (rowery i kijki można wypożyczyć w hotelu).

Po ciężkim dniu spędzonym na wytężonym wysiłku fizycznym goście Hotelu Nadmorskiego mogą oddać się w profesjonalne ręce fizjoterapeutów, rehabilitantów i masażystów, którzy przy wykorzystaniu różnego rodzaju zabiegów przywrócą im siły i sprawność. 
Instytut Zdrowia i Urody „Genesis” oferuje także zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i lecznicze na bazie naturalnych surowców. Goście hotelu mogą skorzystać z konsultacji kosmetycznej, w trakcie której zostanie dobrana odpowiednia kuracja kolagenowa na bazie unikalnych kosmetyków linii Baltic Collagen. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla zmęczonej skóry, umożliwiając jej odbudowę i zapewniając promienny wygląd.
Hotel posiada także w swojej ofercie konsultacje dietetyczne wraz z cennymi wskazówkami, jak poprawić swoje zdrowie i samopoczucie poprzez zmianę nawyków żywieniowych. Dodatkowo menu hotelowe jest pyszne i zdrowe. Śniadania i pełnowartościowe obiadokolacje zapewnią dobrze zbilansowaną dietę.

Jeśli zatem cenimy zdrowy i aktywny tryb życia, to warto wybrać się na weekend do Hotelu Nadmorskiego. Profesjonalna obsługa oraz świetna lokalizacja zapewnią nam bogatą ofertę kulinarną, pobytową i relaksacyjną z pewną dozą ruchu i relaksu.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *