Shadow

Zielone koktajle. 365 przepisów

Książka została napisana przez autorkę, która prowadzi blog Zielone Koktajle – już sama nazwa bloga brzmi pysznie i… zdrowo! Książka jest fantastyczna dla każdej osoby, która prowadzi zdrowy styl życia lub która ma zamiar zacząć odżywiać się zdrowo. Można w niej znaleźć 365 przepisów na kolorowe, pożywne oraz smaczne koktajle z warzyw oraz owoców.

Dzięki książce można dowiedzieć się dlaczego warto pić koktajle nawet codziennie. Stanowią idealną formę chociażby śniadania dla każdej osoby, która nie ma czasu na to, aby od rana przygotowywać sobie pełnowartościowe posiłki. Zwróćmy jednak uwagę na to, iż obecnie jest tyle składników, iż możemy stworzyć sobie trunek, który doda nam energii na cały dzień. W tym wypadku wystarczy tylko kilka minut na to, żeby cieszyć się zdrowymi napojami, z których każdy będzie stanowić prawdziwą bombę witaminową dla naszego organizmu.

Książka jest naprawdę bardzo inspirująca. Można w niej znaleźć niecodzienne przepisy na zdrowe pyszności. Można inspirować się i miksować w dowolny sposób składniki ze sobą. Dzięki rozwiązaniom tego typu utrzymamy solidną porcję witamin i od rana postawimy się na równe nogi.

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.