Shadow

Woda toaletowa Like Malizia Hot Glam

IMG_9186
Otrzymałam kolejna wodę toaletową serii Like Malizia. Tym razem testowałam fioletową Hot Glam. Nie wiem czy pamiętacie, ale testowałam już wodę toaletową tej serii – Like Malizia So Sweet, także mam porównanie. Osobiście bardziej podobała mi się kwiatowo-egzotyczny zapach So Sweet, choć ziołowo-orientalny zapach Hot Glam też jest bardzo ciekawy. Słodka woń paczuli z ziołowo-orientalną nutą drzewa egzotycznego bardzo ciekawie się komponuje i nadaje ciekawego charakteru. Idealny dla pewnych siebie kobiet i urodzonych indywidualistek.

Zapach moim zdaniem doskonale charakteryzuje kobietę wyrafinowaną, ekstrawagancką i zdecydowaną. Nie jest to nudny kwiatowo-słodki zapach. Kwiatową woń przełamuje ziołowo-orientalną nuta, co dodaje mu pazura. Zapach według mnie idealny na większe uroczystości. Jest wyrafinowany, ale też subtelny i romantyczny. Skomponowany z delikatnego zapachu kwiatu gardenii i frangipani, co nadaje mu egzotyczności i wyrafinowania. Nuta piżma i sandałowca delikatnie wycisza i oczarowuje. Zapach idealnie zrównoważony i doskonale przeplatający się.

Po otworzeniu wody, przy pierwszym użyciu nie wiedziałam co stwierdzić. Na początku z opakowania wydostałam ostry i ciężki w ocenie zapach. Jednak po paru minutach nieco przygasł, co w jego przypadku było na plus. Stał się faktycznie subtelny i przyjemny. Mogłam stwierdzić, że faktycznie zapach jest delikatnie kwiatowy, ale wyczuwalna jest się z niego także lekka ostrość. Dodaje to na pewno pikanterii i bardzo intryguje. Mimo to mam wrażenie, że dodaje świeżości i lekkości, co wydaje się niemożliwe, ale tak jest 🙂 Ziołowo-orientalny dodatek na początku wydawał mi się dziwny, ale coś w nim jest niezwykle intrygującego.

Ogólnie oceniając – zapach ciekawy. Ciężko jest mi się przekonać do tego połączenia, ale z pewnością mogę stwierdzić, że jest ono ciekawe i jeśli ktoś jest urodzonym indywidualistą, będzie to dla niego zapach idealny. Nie jest pospolity i zachowany w jednym stylu i tonacji, tylko dodaje „tego czegoś”. Podsumowując, ciekawi mnie reszta zapachów tej serii, ale póki co jestem pozytywnie zaskoczona tą marką. Opakowanie zawiera 100 ml, także wydaje się, że będzie mi służył bardzo długo 🙂

 

Warto również zapoznać się z informacją prasową dotyczącą tego zapachu:

Włoska woda toaletowa Like Malizia Hot Glam, nowość na polskim rynku kosmetycznym.

Like Malizia Hot Glam to nowa propozycja firmy Mirato, włoskiego producenta kosmetycznego z tradycjami.

Like Malizia Hot Glam to ekstrawagancki i wyrafinowany zapach dla zdecydowanych, odważnych i eleganckich kobiet. Zapach na wielkie wyjścia, uroczystości i bale, z odrobiną pikanterii subtelnie ukrytą w romantycznych nutach.
W bazie wody toaletowej Like Malizia Hot Glam rozkosznie słodka woń kwiatu paczula przygaszona jest ziołowo-orientalną nutą kojącego drzewa egzotycznego. Zapach z każdą chwilą nabiera wartości, jest subtelny i wyrafinowany jednocześnie, idealnie zrównoważony, doskonały w proporcjach. Kompozycja bazy delikatnie przenosi nas w nuty serca, gdzie odnajdziemy delikatny kwiat gardenii i frangipani. Gardenia zmysłowo unosi i podkreśla zapach egzotycznych kwiatów frangipani dodając mu wyrafinowania. Na koniec następuje delikatne wyciszenie przeplatającymi się nutami piżma i sandałowca, które czarują magią pełną seksapilu.

Dostępność: dobre drogerie na terenie całej Polski.
Pojemność: 100 ml
Cena: ok 60 zł
Dystrybutorem marki Malizia na polski rynek jest firma ASCO z siedzibą w Kiełpinie.

https://www.facebook.com/Malizia.Kosmetyki

IMG_9185

IMG_9183

IMG_9184

IMG_9190

IMG_9193

IMG_9194

IMG_9198

IMG_9196

IMG_9199

IMG_9200

IMG_9201

IMG_9202

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *