Shadow

Woda toaletowa Like Malizia So Sweet

IMG_8911
Kolejnym sprawdzonym przeze mnie i wartym polecenia kosmetykiem jest damska woda toaletowa Like Malizia So Sweet. Cóż mogę o nim powiedzieć… Zapach jest bardzo słodki, o czym świadczy w zasadzie już sama jego nazwa. Poza tym jest lekki i bardzo „letni”. Mnie kojarzy się z takim słodkim marzeniem w letni poranek. Słodkie zapachy zazwyczaj kojarzą się z uciążliwym, ciężkim zapachem, jednak tutaj jest on lekki i zmysłowy. Dodatkowo jest lekko kremowy i bardzo delikatny. Buteleczka prezentuje się znakomicie, stanowi niemałą ozdobę w mojej łazience.

Zapach ogólnie oceniam jako przeznaczony z jednej strony dla romantyczek, a z drugiej dla pewnych siebie uwodzicielek. Dodatkowo słodko-cierpki aromat nadaje charakteru kusicielki. Zapach głównie proponowany na wiosnę i lato, no i według mnie słusznie. Nadaje lekkości i energii. Relaksuje za sprawą piwonii, uspokaja dzięki pomarańczy i dodaje energii za pomocą nuty cytrusów. W użytkowaniu bardzo wygodny i praktyczny. Atomizer idealnie rozpryskuje zapach po ciele i w dobrym stopniu go dawkuje. Zapach utrzymuje się według mnie długo, a jego aromat z czasem się pogłębia. Ogólnie zapach jest wielowymiarowy, wyczuwalny jest zarówno jego kwiatowa, jak i egzotyczna nuta. Dobry na każdą okazję zarówno do pracy, jak i na romantyczną kolację.

Często jednak zarzucane jest mu to, że utrzymuje się krótko. Wydaje mi się, że to w zależności od naszych oczekiwań. Ja zazwyczaj mało przebywam poza domem, także dla mnie zapach jest idealny i utrzymuje się zdecydowanie wystarczająco długo. Być może dla osób, będących większość dnia w biegu jest zbyt słaby. Nie neguję tych opinii, bo na tyle nie wypróbowałam 🙂 Wg mnie wart uwagi, a także ponownego zakupu.

Najczęściej spotykana w drogeriach cena produktu to niecałe 60 zł za 100ml. Mogę Wam powiedzieć tyle, że zauważyłam ostatnio w Rossmanie go w promocji – 39,99 zł 🙂

IMG_8913

IMG_8912

IMG_8923

IMG_8919

IMG_8918

IMG_8917

IMG_8916

IMG_8915

IMG_8914

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *