Shadow

Wakacje nad morzem z kilkulatkiem. Atrakcje, których nie możecie przegapić

Kilkulatek to naprawdę wymagający towarzysz wakacyjnych wojaży. Dziecko, choć jest ciekawe świata, bardzo szybko się nudzi. Przedstawiamy atrakcje, które pozwolą ciekawie spędzić czas z maluchem podczas pobytu nad Bałtykiem.

Akwarium Gdyńskie – zajrzyjcie w morskie głębiny

 Trójmiasto to miejsce pełne atrakcji, doskonałe do spędzenia wakacji nad morzem z dzieckiem. Do jednej z najciekawszych z nich z pewnością należy Akwarium Gdyńskie, które zlokalizowane jest przy Skwerze Kościuszki (to główny deptak w mieście). W akwariach rozlokowanych na trzech piętrach można podziwiać różne gatunki krajowych i egzotycznych ryb. Dodatkowo, dzięki materiałom dydaktycznym rozmieszczonym w obiekcie, wycieczka będzie także doskonałą okazją do przybliżenia dziecku zagadnień związanych z życiem w głębinach.

SeaPark Sarbsk – miejsce pełne atrakcji

 Spędzasz wakacje nad morzem z dzieckiem w Łebie? Odwiedźcie SeaPark w niedalekim Sarbsku (8 km od Łeby). Można tam podziwiać żywe zwierzęta – jedną z największych atrakcji są psotne foki, wybrać się do prehistorycznego oceanarium (ekspozycja przygotowana w technologii 3D) czy zwiedzić odwrócony do góry nogami wrak statku. A to dopiero początek niespodzianek. Oferta parku została stworzona z myślą o najmłodszych odwiedzających. Kilkulatkowie oprócz zwiedzania ogólnodostępnych miejsc, mogą dodatkowo pobawić się w parku linowym czy pobuszować w małpim gaju.

 Planetarium w Chłapowie – dla dzieci ciekawych nieba

 Chłapowo to miejscowość położona w pobliżu Władysławowa. Zlokalizowane w pobliżu plaży planetarium zostało tam otwarte stosunkowo niedawno i od razu stało się jedną z najbardziej obleganych atrakcji. W Planetarium wyświetlane są seanse przygotowane z myślą o różnych grupach wiekowych, w tym widowiska stworzone dla najmłodszych widzów. To doskonała okazja do tego, aby podczas wakacji nad morzem z dzieckiem, poszerzyć wiedzę i zainteresowania malucha.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *