Shadow

Urlop w Hotelu Grand Lubicz

hotel2

Od kilku już lat można spotkać się z opiniami, że nad polskim morzem jest znacznie drożej niż w innych, zagranicznych kurortach, a pobyt nad Bałtykiem po prostu się nie kalkuluje. Jak jednak wiadomo, hotel hotelowi nie równy – oczywiście zdarza się, że nadmorskie miejscowości na południu Europy oferują korzystne warunki, jednak po podliczeniu wszystkich kosztów podróży, okazuje się, że wcale nie jest tak tanio…

Dobre polskie ośrodki, zwłaszcza hotele spa & wellness, do których bez wątpienia zaliczyć można nowoczesny Hotel Grand Lubicz, które oferują zabiegi kosmetyczne oraz lecznicze, zapewniają pobyt znacznie bardziej komfortowy niż ośrodki nieco tańsze w kurortach zagranicznych. Jeżeli dodamy do kosztów zagranicznego pobytu w hotelu kosztowne czasem przeloty i transfery z lotniska oraz czas który musimy na to poświęcić, może okazać się, iż pobyt nad Bałtykiem będzie bardziej komfortowy, a nawet luksusowy, ale też tańszy.

Hotel Grand Lubicz usytuowany został w uzdrowiskowej części Ustki, 300 metrów od zadbanej, piaszczystej plaży. Jest to nowoczesny, pięciogwiazdkowy hotel, w którym na gości czeka masa atrakcji, m.in. zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne oraz rehabilitacyjne, które pozwolą na regenerację ciała, ale też ducha. Na terenie tego naprawdę dużego obiektu, który zajmuje 2,5 ha, znajdują się kawiarnie, bary i restaurację, centrum SPA, korty do gier zespołowych, boiska zewnętrzne, sale fitness oraz siłownia. Hotel oferuje pięknie i gustownie urządzone ponad 300 pokoi w typie Comfort, Lux, Lux Family oraz apartamenty. Hotel ten oferuje szereg pakietów do wykupienia; pakiety dla biznesu i dla rodziny, dla dwojga romantyczny weekend oraz pakiety specjalne. Można również zdecydować się na pakiet bez noclegu, pakiet SPA lub medyczny.

A co z dziećmi?

Bardzo często obawiamy się, że – owszem, dla dorosłych dostępnych atrakcji jest mnóstwo, ale co z dziećmi, które przecież szybko sie nudzą i wciąż potrzebują nowych bodźców, zwłaszcza na wakacjach, kiedy chcemy choć na chwilę odizolować je od gier komputerowych i telewizji. Hotel Grand Lubicz nie zapomniał o najmłodszych urlopowiczach – zadbał o komfort tych naprawdę małych gości, o dzieci w wieku przedszkolnym oraz o rządnych przygód i pełnych energii młodych ludziach. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ofertę skierowaną do rodziców najmniejszych dzieci; hotel oferuje wszelkie niezbędne akcesoria, które mogą okazać się bardzo przydatne przy dłuższym pobycie, tj. podgrzewacze do butelek, nawilżacze powietrza oraz oczywiście łóżeczka. Menu restauracji również zostało tak przemyślane, aby rodzice nie mieli najmniejszego kłopotu z wyborem ulubionego dania swojego dziecka. Dodatkowo, rodzice mogą skorzystać z pomocy fachowej opiekunki, która profesjonalnie zajmie sie każdym maluchem. Dla nieco starszych dzieci przygotowany został plac zabaw, a także pokój gier oraz boisko cubeball. Dodatkowo, na terenie obiektu znajdują sie korty, duże boisko zewnętrze, baseny oraz kręgielnia, a nawet księgarnia. Z całą pewnością dzieci oraz młodzież nie będą się tutaj nudziły.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *