Shadow

Swingersi są wśród nas

night-club-913047_1280

Swingers kluby są praktycznie na całym świecie, choć w Polsce jest ich dopiero kilkanaście. Są to miejsca gdzie osoby dorosłe mogą spełniać swoje erotyczne fantazje i zabawiać się z innymi członkami klubu. Są to miejsca dla osób bezpruderyjnych, poszukujących czegoś nowego i dla takich, którzy szanują wybory i postawy innych osób.

Pierwsze znane na całym świecie swingers kluby powstawały w Holandii, Niemczech i we Francji. Dzielnice seksu były tam od dawna i nikogo nie dziwił kolejny pomysł, który z początku był skierowany tylko do par, które pragnęły włączyć do swojego stałego związku nieco pikanterii. Jak sama nazwa wskazuje, swingersi, to ludzie, którzy wymieniają się partnerami, choć w dzisiejszych i elitarnych swingers klubach wygląda to nieco inaczej.

W Polsce obecnie mamy około 20 tego typu miejsc, choć oczywiście dane te nie są zbyt dokładne, gdyż wiele takich miejsc jest strzeżona i okryta tajemnicą. Dostęp do niej ma tylko garstka wtajemniczonych członków, którzy regularnie korzystają z usług danego klubu.

Tak jak to bywa z tego typu miejscami i klubami rozrywkowymi ogólnie, każdy z nich ma swoją specyficzną klientelę, renomę i sławę. Jeden z klubów okolicy Gdańska ze względu na ostrożne dobieranie nowych członków i regularne przestrzeganie wprowadzonych klubowych zasad, przyciąga swingersów z całej Europy. Co roku organizowane tam są zjazdy swingersów, które przyciągają całe rzesze wiernych klubowiczów. Wejść do tego klubu można jedynie ze specjalnym zaproszeniem i oczywiście koniecznie trzeba się w 100% podporządkować się wewnętrznemu regulaminowi. Osoby, które kierują się jedynie wścibstwem czy też tanią sensacją, szybko zostaną wyłonione i będą miały zakaz wstępu do klubu.

Jak wyraźnie widać, zainteresowanie tego typu miejscami jest olbrzymie. W dzisiejszym świecie, gdzie liczy się tylko pieniądz i pogoń za władzą potrzebujemy dużo mocniejszych bodźców aby się zabawić i odreagować. Pamiętajmy, że dobrej jakości swingers kluby nie zmuszają nikogo do uprawiania grupowego seksu, tak jak to się często przedstawia. Są to jedynie miejsca dla otwartych, bezpruderyjnych ludzi, którzy są kulturalni, znają swoją wartość i nie interesuje ich w jaki sposób ktoś inny spędza swój wolny czas. W swingers klubie nikt nikogo do niczego nie zmusza. Głównym zamierzeniem jest skupienie w ciekawym miejscu grupę ludzi o podobnych skłonnościach, którzy pragną w kulturalnych warunkach spędzić wolny czas.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *