Shadow

Strój na wesele w lecie

sukienka wesele

Pora letnia jest bardzo często wybierana przez pary młode na uroczystości ślubne. Chcemy, bowiem zrobić zdjęcia w plenerze, założyć zwiewną suknię z odkrytymi ramionami i dlatego marzy nam się w tym dniu piękne słoneczko. Wybierając na ślub lipiec czy sierpień, mamy większą pewność, że się nie zawiedziemy.

Wesele w lecie, gdy żar leje się z nieba faktycznie będzie pięknie wyglądać na zdjęciach i filmach ślubnych, jednak w rzeczywistości ślub i przyjęcie w upale może być nieco kłopotliwe zarówno dla pary młodej jak i dla gości. Obok klimatyzowanej sali koniecznie, zatem będą lekkie potrawy, mnóstwo zimnych napojów i przekąsek, a także, a może przede wszystkim wygodne i zwiewne stroje.

Najlepiej strój weselny na porę letnią zaplanować w dwóch wersjach, gdyż może się zdarzyć, że po intensywnych tańcach będziemy chcieli się przebrać. Kobiety mają tutaj nieco łatwiejsze zadanie, gdyż wystarczy tutaj piękna i zwiewna suknia, która odsłoni ramiona i sprawi, że nie będzie nam gorąco. Panowie muszą oczywiście wystąpić w garniturach i tutaj koniecznie wybieramy modele letnie, z przewiewnych materiałów, które po części oficjalnej możemy wymienić na eleganckie koszule i spodnie, które będą nieco swobodniejsze i przede wszystkim bardziej przewiewne.

Ważnym elementem każdego stroju są oczywiście również buty i tutaj także kobiety mają w lecie prościej, gdyż ubierają do letnich sukienek odkryte sandałki. Jest elegancko, lekko i przewiewnie. Panowie do garniturów muszą założyć eleganckie, kryte obuwie i tutaj ważne, aby było ono z naturalnej skóry, gdyż w takim obuwiu skóra stopy lepiej oddycha i się nie poci. Warto zastosować również przed wyjściem do obuwia specjalne środki, które wchłaniają pot i niwelują brzydkie zapachy.

Oprócz pięknego stroju na tak ważną uroczystość musimy również zadbać o nasze ciała, które w upale i w ruchu będą się mocniej pocić. Obecnie na rynku dostępne są żele do mycia, które zawierają składniki blokujące gruczoły potowe. Wystarczy przed wyjściem wziąć prysznic i zamiast tradycyjnego mydła zastosować właśnie taki żel. Teraz tylko pozostaje wysuszenie ciała, wskoczenie w zwiewną suknię i jesteśmy gotowe na gorące tańce.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *