ActiveLASH_Lbiotica
Marzysz o długich, kuszących rzęsach, ale nie chcesz doklejać sztucznych? Zainwestuj w nowoczesne serum.

Warto dbać o rzęsy, bo to im zawdzięczamy magiczną moc naszego spojrzenia. Podstawą pielęgnacji rzęs jest dokładne zmywanie tuszu zawsze przed pójściem spać. Pozostawienie go prowadzi do osłabienia i wypadania włosków. Poza tym powoduje podrażnienia i zaczerwienienia oczu.
Po wieczornym demakijażu warto nałożyć na powieki u nasady górnych rzęs (i na brwi, jeśli chcesz je zagęścić) serum, które w swoim składzie ma bimatoprost. Czy wiecie, że jest to substancja, którą wykorzystuje się w leczeniu jaskry? Efektem ubocznym w terapii okazały się… bujne, mocne rzęsy! Odżywki do rzęs, które powstają w oparciu o ten składnik zawierają jego odpowiednie, bezpieczne dla zdrowia stężenie.
Dobre serum do rzęs powinno również zawierać keratynę – która wzmacnia delikatne włoski, zwiększając ich objętość oraz wytrzymałość. Korzyści rzęsom przyniesie również panthenol, bo wpływa na ich regenerację i odżywienie oraz alantoina, która zapobiega podrażnieniom.
Wszystkie składniki aktywne serum działają bezpośrednio w mieszku włosowym. Cienki pędzelek typu eye-liner, najlepiej z naturalnego włosia, ułatwi precyzyjną aplikację odżywki u nasady rzęs.
I choć efekt wymaga cierpliwości i regularności stosowania (co wieczór na noc), to możesz być pewna, że zauważysz zmiany po około 30 dniach. Będziesz mogła cieszyć się długimi, mocnymi i zdrowymi rzęsami!

Cena serum ActiveLASH: 46,80 zł/ 3,5 ml
dostępne na www.biutiq.pl

Active_Lash_internetActiveLASH_serum_do_rzes_Lbiotica_ok._46_zlSerum_do_rzes_ActiveLASH_L_biotica_ok._46_zlActiveLash_ren_pudelko_butelka_male

mat. prasowe: L’biotica

Podobne wpisy:

Wybrane dla Ciebie

Szukasz prezentu dla swoich dzieci i nie masz żadnego pomysłu? Jeśli Twoje pociechy są miłośnikami gier, koniecznie rozważ którąś z