Shadow

Recenzja wody toaletowej Like Malizia Secret Love

IMG_0199

Like Malizia Secret Love – to najnowsza kompozycja zapachowa włoskiej marki Mirato. To propozycja zapachu: uwodzicielskiego, delikatnego, tajemniczej miłości, zamkniętego w uroczym flakonie.

Zapach to idealna propozycja na prezent z okazji nadchodzących walentynek. Polecany dla romantyczek , ale też pewnych siebie kusicielek. Zapach wody toaletowej Like Malizia Secret Love to głównie kompozycja kwiatu dzikiej, tropikalnej róży.

Nuty:

Nuta głowy: pomarańcza i cytryna
Nuta serca: dzika, tropikalna róża
Nuta bazy: bursztyn, piżmo, ambra

Zapach:

Jest delikatnie uwodzicielski, to tajemnica miłości zamknięta w uroczym flakonie. Niezwykła, szlachetna mieszanka delikatnych, zmysłowych nut zapachowych- głównie kwiatów z nuty serca. To zapach wzruszenia, piękna i ekscytacji pierwszym uczuciem zakochania.

Piżmo i ambra praktycznie są niewyczuwalne, może gdzieś tam w oddali czają się swoją minimalną kremowością. Zapach utrzymuje się na skórze intensywniej przez około 1,5 h, później jedynie przykładając nos do miejsca, na które został zaaplikowany. Zapach ma w sobie coś takiego, co sprawia, że chętnie do niego się wraca. Na pewno pobudza zmysły i instynkt kusicielki.

Dodaje pewności siebie.

Sklep:

Na pewno można kupić ją w Rossmannie na terenie całej Polski, oraz na licznych aukcjach internetowych- sprawdzałam!

Cena:

To ok 60 Zł za flakonik.

Pojemność: 100ml

Opakowanie:

Masywny, ciężki, czarny, okrągły flakon. Bardzo mi się podoba. Wygląda na solidny, prosty w dobrym artystycznym tego słowa znaczeniu.

Czasami mniej oznacza więcej na korzyść estetyki i kunsztu. Może służyć jako dopełnienie wystroju wnętrz, ze względu na swoją uniwersalną formę.

Moja ocena: 8/10

Jak dla mnie troszkę za krótki czas utrzymywania się na skórze, przez co zmniejsza się jego wydajność i bardzo szybko się kończy.

IMG_0198

IMG_0201

IMG_0200

IMG_0204

IMG_0202

IMG_0203

IMG_0207

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *