Shadow

Pole Dance – popularność, której nikt się nie spodziewał

82h

Żaden z wykształconych na przestrzeni wieków stylów tanecznych nie wzbudził tyle kontrowersji co Pole Dance. Jako taniec na rurze przez większą część społeczeństwa odbierany był przez długi czas jako aktywność przeznaczona wyłącznie dla nocnych klubów. Dziś coraz więcej osób przekonuje się do tej formy aktywności, która pozwala nie tylko wymodelować sylwetkę, ale również znacznie poprawić sobie humor.

Pole Dance – sport i zabawa w najlepszym wydaniu

Pole Dance to ciekawa propozycja dla wszystkich Pań, które kochają taniec i chcą spróbować czegoś nowego. W trakcie zajęć, które łączą w sobie taniec, akrobatykę i fitness, można wymodelować sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie, a także wpłynąć na poprawę swojego nastroju, a co za tym idzie wzmocnić swoją samoocenę. To aktywność dla odważnych kobiet, które  nie myślą szablonowo, ale chcą łamać stereotypy i jednocześnie poprzez zwiększanie trudności wykonywanych ćwiczeń pokonywać własne granice. Rosnąca popularność Pole Dance sprawiła, że trend ten zaczął rozwijać się równolegle w dwóch kierunkach. Z jednej strony obserwujemy więc wzrost popularności Pole Dance jako aktywności amatorskiej, a z drugiej jako kierunku dla miłośników tej aktywności, którzy ćwiczą z zamiarem osiągania najlepszych rezultatów na organizowanych zawodach oraz konkursach.

Pole Dance- pokonaj własne granice

Klubów, które jako główną formę aktywności oferują Pole Dance przybywa w zaskakującym tempie. W świadomości coraz większej liczby osób nie jest to już ,,wulgarny taniec na rurze”, ale forma ekspresji, która może przynieść wiele radości ćwiczącym. Instruktorki fitness przekonują, że tak samo, jak w przypadku każdej nowej aktywności, warto przynajmniej zobaczyć i  spróbować tego rodzaju ćwiczeń. Historie kobiet, które trenują Pole Dance zawodowo pokazują, że już w trakcie pierwszych zajęć można zakochać się w tej aktywności. Współczesne kluby Pole Dance oferują swoim klientkom klimatyzowane sale, urozmaicają zajęcia o nowe elementy, oferują samodzielne miejsce do ćwiczeń – wszystko po to, by Panie czuły sie komfortowo, świetnie się bawiły i mogły przekonać się, że to co wydawało się niemożliwe, stanie się możliwe.

Pole Dance dla zawodowców

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak rozwija się Pole Dance jako aktywność prezentowana na zawodach i mistrzostwach, to zachęcamy do przeczytania całego artykułu dostępnego na stronie: www.sarafis.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.