Shadow

Piękne zęby na ślub!

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej kobiety. W tym dniu pragnie ona wyglądać olśniewająco w każdym calu. Przed ślubem wiele kobiet gorączkowo stara się zbić w dół nieco kilogramów by nie powstydzić się swojej sylwetki. Ponadto idealna suknia ślubna, cudna fryzura, zjawiskowy makijaż, piękne paznokcie – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

W tej całej gonitwie za pięknem nie powinno zapominać się o zębach, które nie raz pozostawiają wiele do życzenia, a mimo to są przez panny młode pomijane. Zdrowe, zadbane, lśniące, białe zęby to podstawa pięknego uśmiechu, który w tym wspaniałym dniu nie powinien znikać z ust panny młodej. Co zrobić by nie podczas tak magicznego momentu życia nie wstydzić się swoich zębów?

Wiadomo, że obecnie wielu ludziom brakuje czasu na regularne badania stomatologiczne, często też codzienna pielęgnacja zębów jest zaniedbana. Kawa, napoje słodzące, słodycze, etc. – to wszystko ma wpływ na koloryt naszych zębów oraz ich stan zdrowia. Czy brak czasu, a czasem i chęci na systematyczną opiekę stomatologiczną może zepsuć nam całą uroczystość weselną?

Oczywiście, że NIE!

Każda panna młoda, a także pan młody, którzy w porę się zmotywują mogą poprawić stan zdrowotny i wizualny swoich zębów przed ślubem. Wiele gabinetów stomatologicznych nawet oferuje specjalne rabaty dla par młodych jak np. Fabdent – gabinet stomatologiczny warszawa. Od czego więc zacząć?

Po pierwsze szukacie w swojej okolicy idealnego dentystę, który da radę zająć się kompleksowo waszym uzębieniem. Znajdźcie taki gabinet, który zrobi wam wszystko od A do Z by nie biegać od stomatologa do stomatologa np. by zrobić RTG zęba.

Kolejny krok to kompleksowe badania stomatologiczne. Dokładnie pozwólcie na sprawdzenie stanu uzębienia, zróbcie RTG zęba, itp. jeśli będzie to wam zalecone.

Po dogłębnych badaniach czas na zabiegi stomatologiczne. Jak już zmotywujecie się do pójścia do dentysty to naprawcie wszystkie ubytki – nie odkładajcie tych mniej poważnych na później, bo znów zabraknie wam czasu.

Kiedy macie już pewność, że wasze zęby są zdrowe czas by dopracować ich aspekt wizualny. Pomóc w tym może wybielanie zębów. Jeszcze do niedawna było ono bardzo kosztowne – dziś jest to już standard i ceny są naprawdę przystępne. Jeżeli ktoś chce mieć lśniące, bielutkie zęby to warto zainwestować w ich wybielanie, wtedy już na pewno wasz uśmiech będzie zniewalający i nie będziecie mieć się czego wstydzić stojąc na ślubnym kobiercu.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *