Shadow

Najlepsze zestawy Lego inspirowane popularnymi filmami

Zawsze zastanawiałeś się, w czym tkwi fenomen duńskiej marki Lego? Sekret to przede wszystkim różnorodności. W ofercie nie brakuje zestawów, które powstały z myślą o małych chłopcach i dziewczynkach, ale coś dla siebie znajdą również dorośli kinomaniacy, lubiący zabawki i gadżety zainspirowane popularnymi filmami.

Lego Super Heroes Girls Harley Quinn na ratunek

Zeszłoroczna premiera „Legionu samobójców” spowodowała, że szalona ex-pani doktor Harley Quinn stała się jedną z Twoich ulubionych filmowych bohaterek? W takim razie powinien spodobać Ci się zestaw z serii Lego Super Heroes – Harley Quinn na ratunek. Co w nim znajdziesz? Na pewno figurkę-podobiznę Harley Quinn, ale także minilaleczki Steve Trevora oraz dwóch Kryptomitów. Dużym atutem są też dodatki takie jak sieci, banknoty, pojazd odrzutowy, kubki czy stół zmieniający się w komputer.

Lego Pirates of the Caribben Cicha Maria

Z niecierpliwością czekasz na nowy film o przygodach Jacka Sparrowa? Choć piąta część kultowego cyklu pojawi się w kinach najprawdopodobniej pod koniec maja, to w sklepach takich jak Salon Klocków już dostępny jest zestaw nią inspirowany – Lego Pirates of the Caribben Cicha Maria. Ten komplet pozwoli Ci zrekonstruować okręt-widmo, który będzie odgrywał główną rolę w piątej części serii o wyjętych spod prawa piratach. Nie zabraknie w nim też minifigurek lubiącego rum pirata oraz nowych bohaterów – Cariny Smith, kapitana Salazara i Henry’ego.

Lego Star Wars Myśliwiec Jedi Scout

Uwielbiasz „Gwiezdne wojny”? Wszystkie części widziałeś już tyle razy, że straciłeś rachubę? Zestaw Lego Star Wars Myśliwiec Jedi Scout powinien Cię zainteresować. Komplet bogaty jest w kolorowe elementy, które ułatwią Ci zbudowanie zwiadowczego pojazdu Jeka-14. Model i dołączone do niego figurki Mistrza Jedi, Jeka-14, Ithoriana oraz droidów: protokolarnego RA-7 i Astromech doskonale nadają się do odtwarzania niezapomnianych filmowych scen.

Lego Hobbit Ucieczka w beczkach

Pośród różnorodnych propozycji Lego coś dla siebie znajdą też wielbiciele twórczości J. R. R. Tolkiena oraz filmowej trylogii na podstawie jednego z najbardziej popularnych dzieł tego autora – „Hobbita”. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza zestaw Lego Hobbit Ucieczka w beczkach – znajduje się w nim ponad 300 elementów, które w najdrobniejszych detalach umożliwią Ci zbudowanie lochów króla elfów, Thranduila, oraz zaplanowanie ucieczki, która odwróci losy całego Śródziemia.

Lego Scooby-Doo Tajemniczy dwór

„Scooby-Doo” to bajki i filmy Twojego dzieciństwa? A może pomimo upływu lat nadal pozostajesz pod ich urokiem? Zestaw Lego Scooby-Doo Tajemniczy dwór przypomni Ci o tym, co w Kudłatym, strachliwym psie, Velmie i Daphne najlepsze. Blisko 900 detali (z pewnością będzie co robić!) przyda Ci się do zrekonstruowania tytułowego, tajemniczego dworu, a sylwetki ulubionych bohaterów urozmaicą zabawę.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *