Shadow

Meble indyjskie – gdzie kupować je jeszcze taniej?

3007223887_75378be8f7

Jeżeli doceniasz oryginalne i efektowne meble, na pewno warto zwrócić uwagę na te pochodzące z Indii. Meble indyjskie, które nazywane są także orientalnymi, mają wielu wielbicieli. Niestety, nie należą do zbyt tanich. Są jednak sposoby na to, aby płacić za nie mniej!

Wysokie ceny mebli indyjskich wynikają przede wszystkim z ich wysokiej jakości – powstają z naturalnego drewna orientalnego, które jest ręcznie obrabiane i wykańczane, często bardzo misterne. Również koszty podwyższa transport mebli z krajów Orientu do Europy. W rezultacie ceny mebli orientalnych przewyższają ceny mebli polskich i europejskich marek. Nie oznacza to jednak wcale, że są rzadko kupowane – wprost przeciwnie, ponieważ ich uroda jest warta każdej ceny.

Poluj na wyprzedaże i obniżki

Jeżeli zależy ci na tym, aby od razu urządzić całe mieszkanie meblami w orientalnym stylu, cena może być pokaźna. Przykładowo za komodę trzeba będzie zapłacić około 2000 złotych, za stolik około 1000 złotych, a za elegancką biblioteczkę z drabinką nawet około 6000 złotych.

Gdy nie chcesz przepłacać, pomyśl przede wszystkim o przejrzeniu ofert w sklepach internetowych, gdzie można również upolować fantastyczne meble indyjskie w niskich cenach, wraz z bezpieczną dostawą wprost do domu. Wiele sklepów on-line prowadzi także wyprzedaże i ma promocje na swoje produkty, na przykład te powystawowe czy też końcówki kolekcji. Obniżki mogą dochodzić nawet do 60%, dlatego można niejednokrotnie zaoszczędzić po kilkaset, a nawet więcej niż tysiąc złotych.

Szukaj okazji na portalach ogłoszeniowych i aukcjach

Gdy nie będzie ci przeszkadzało posiadanie w domu używanych mebli, które mogą mieć też małe defekty, warto także sprawdzać oferty na portalach ogłoszeniowych i aukcjach internetowych. Można wtedy błyskawicznie zapoznać się z propozycjami ze swojej okolicy i znaleźć coś interesującego w swoim zasięgu finansowym. Oczywiście, asortyment będzie wtedy ograniczony, ale za to będzie można kupić piękne umeblowanie za ułamek ceny nowego mebla w sklepie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *