Shadow

Krótkie kozaki – doskonałe połączenie wygody i elegancji

12653376424_d9ee8647e5_h

Może się zdawać, że zima to pora roku niesprzyjająca modnemu wyglądowi. Z reguły w długie, zimne miesiące podczas kompletowania codziennej garderoby kierujemy się – innymi niż modowe – priorytetami, stawiając przede wszystkim na ciepło i komfort użytkowania. Jednak zimowa moda nie musi być ani zachowawcza, ani nudna.

To dotyczy również butów zimowych. W tym sezonie na ulicach będą królować krótkie kozaki (z cholewką najwyżej do połowy łydki), które z łatwością można zestawić z różnymi zimowymi stylizacjami. Kupując w sklepie parę krótkich kozaków można mieć pewność, że wybiera się połączenie praktycznych rozwiązań i najmodniejszych trendów. Buty dostępne są w różnych wariantach – na grubej, antypoślizgowej podeszwie, ale też na stabilnym obcasie w kształcie słupka, lub szpilce, jeśli na co dzień nie nosisz płaskich butów.

W tym sezonie na ulicach będą królować krótkie kozaki (z cholewką najwyżej do połowy łydki, takie jak na http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/kozaki), które z łatwością można zestawić z różnymi zimowymi stylizacjami. Kupując w sklepie parę krótkich kozaków można mieć pewność, że wybiera się połączenie praktycznych rozwiązań i najmodniejszych trendów. Buty dostępne są w różnych wariantach – na grubej, antypoślizgowej podeszwie, ale też na stabilnym obcasie w kształcie słupka, lub szpilce, jeśli na co dzień nie nosisz płaskich butów.

To się nosi!

W tym sezonie lansowane są kozaki casualowe i eleganckie, dla kobiet świadomych swojego stylu oraz takich, które lubią eksperymentować z modą. Modele należące do pierwszej grupy są wyraźnie inspirowane stylem grunge i motocyklową stylistyką. Biker boots, bo to ich nazwa, cechuje masywna podeszwa o wyraźnej fakturze trapera i płaski obcas. Ozdobione metalowymi klamrami lub paskiem ze sprzączką, doskonale podkreślą zdecydowany, odważny wygląd. Efektownie wyglądają również modele krótkich kozaków, wykonane w całości z naturalnego króliczego futra, jakie ma w swojej jesienno – zimowej ofercie firma Kazar. Takie unikatowe buty z pewnością pozwolą właścicielce wykazać się wyczuciem stylu i znajomością nowych tendencji w modzie. Kobiety, które preferują na co dzień elegancki styl, niezależnie od pory roku, mogą wybierać spośród modeli osadzonych na niebotycznie wysokiej, wysmuklającej sylwetkę, szpilce czy wygodnym, słupkowym obcasie. Zestawione ze spódnicami albo dopasowanymi spodniami, będą robić piorunujące wrażenie. Dzięki uniwersalnemu designowi, pasują zarówno do eleganckiego płaszcza, jak i kurtki puchowej. W najnowszej kolekcji kozaków Kazar szczególną uwagę zwraca także ich bogata, inspirująca kolorystyka: wyrafinowane odcienie zieleni, zmysłowy burgund, esencjonalna czerwień. Między innymi dzięki takim akcentom, tegoroczna jesień w dziale obuwniczym zapowiada się ekscytująco!

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *