Shadow

Karta Podarunkowa do Galerii Bronowice – co warto wiedzieć?

Kolejna okazja i brak pomysłu na specjalną niespodziankę? Karta Podarunkowa do Galerii Bronowice to sposób na najlepszy prezent dla niezdecydowanych. Przedpłacona karta staje się własnością okaziciela, dlatego po doładowaniu możesz ją przekazać dowolnej osobie, która będzie jej pełnoprawnym właścicielem. Z Kartą może ona dokonywać zakupów w większości sklepów w Galerii. Podarowana karta nie tylko pozwoli kupić wymarzone rzeczy, ale także sprawi, że dzień spędzony na zakupach będzie niezapomnianym przeżyciem!

W jakich sklepach można płacić Kartą Podarunkową?

Z kartą podarunkową w Galerii Bronowice zrobisz zakupy zarówno w sklepach odzieżowych, obuwniczych, jak i dziecięcych, dekoratorskich i spożywczych. Czekają na Ciebie m.in. popularne sieciówki: H&M, Orsay, Reserved, w których zaopatrzysz się w najnowsze modowe trendy. Yves Rocher, Rossmann czy Pachnidło pozwolą na wybór najlepszych kosmetyków, a w sklepach Duka i H&M Home dobierzesz nowe dodatki do domu. Pyszne słodkości i przekąski kupisz w Krakowskim Kredensie, Cukierni Krakowskie Wypieki i w Grycanie. A to tylko kilka z możliwości, jakie dają zakupy z Kartą Podarunkową!

Gdzie można kupić Kartę Podarunkową?

Aby nabyć Kartę, musisz udać się do punktu informacyjnego Galerii. Tam przelewem lub kartą doładujesz ją na kwotę od 30 zł do 4000 zł. Drugi sposób to zakup przez internet – wówczas możesz zasilić kartę od 50 zł do 1000 zł. Zakup Karty Podarunkowej nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, a sama karta jest aktywna już po 30 minutach! Karty używa się jak zwykłej karty płatniczej, bez konieczności podawania kodu PIN – potwierdzeniem jest podpis użytkownika.

Czy i jak można sprawdzić ilość środków na koncie?

Sprawdzenie ilości środków, która pozostała na karcie może odbywać się na kilka różnych sposobów. Stacjonarnie – w punkcie informacyjnym, internetowo – na stronie www.flex-e-card.pl lub na stronie Galerii, a także skanując kod QR znajdujący się na karcie lub telefonicznie – wystarczy zadzwonić pod numer +48 22 4906923.

Karta podarunkowa dla firm – jak to działa?

Karta Podarunkowa do Galerii Bronowice może być także dobrym sposobem na prezent dla pracowników. Za jednym razem możesz zamówić dowolną ilość kart, które później odbierzesz w punkcie informacyjnym w Galerii. Taką premię z pewnością docenią wszyscy Twoi pracownicy! Dodatkowym atutem dla przedsiębiorców jest fakt, że zakup kart będzie uznany jako koszt uzyskania przychodu, a środki do 380 zł rocznie są zwolnione z podatku.

Promocje w galerii Bronowice

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *