Shadow

Jasny naturalny blond Exellence Creme L’Oreal Paris. Idealny kolor na lato!

woman-487103_640

Nie ma bardziej naturalnego koloru od blondu. Bez względu czy jest utrzymany w ciepłym tonie kolorystycznym, chłodnym, intensywnym czy subtelnym – zawsze sprawia wrażenie naturalnego. Ważne jest jednak, aby do farbowania na blond zastosować dobrej jakości farbę, która tą naturalność nada. Taka jest farba Exellence Creme od L’Oreal Paris. Przeczytaj ten artykuł i przekonaj się do koloryzacji na jasny blond!

Kto może farbować się na blond?

Niestety nie każdej kobiecie będzie dobrze w blondzie. Czasami nawet gdy kolor ten jest bardzo naturalny, nie prezentuje się subtelnie i delikatnie w połączeniu z pewnymi cechami urody, bo to one po części są wyznacznikiem tego, że blond będzie wyglądał naturalnie. Drugim równie ważnym jest rodzaj farby, o czym dowiesz się w dalszej kolejności. Jeśli chodzi o to komu pasuje blond, a komu w nim nie do twarzy… Posiadasz ciemną karnację i wyraźne rysy twarzy? Postaw na ciepłe brązy lub czernie wzbogacone w świetliste refleksy, które ocieplą Twoją twarz. Z kolei, gdy masz delikatne rysy twarzy i jasną karnację, jak najbardziej możesz przefarbować się na blond. Całość będzie wyglądała nie tylko atrakcyjnie i naturalnie, ale sprawi, że zyskasz niewinny, a zarazem odważny i charakterystyczny wygląd!

Naturalny blond bez farbowania

Blond to dość specyficzny kolor. Można to dostrzec na przestrzeni zmian pór roku. Otóż latem, gdy promienie słońca oddziałują na włosy, kolor staje się ożywiony, a fryzura jest pełna blasku i promienności. Zimą, gdy słońca nie ma już tak dużo i nie grzeje tak intensywnie, włosy automatycznie stają się szare i matowe. Wiele kobiet nie jest zadowolona z takiej zmiany. Nie musisz czekać do następnego lata, aby ponownie cieszyć się ze swoich włosów, ale możesz przez cały rok cieszyć się ich blaskiem. Najlepszym do tego sposobem jest zastosowanie farby L’Oreal Paris Exellence Creme w kolorze jasnego, naturalnego blondu!

Exellence Creme jasny naturalny blond

Farba Exellence Creme od L’Oreal Paris to farba, która nadaje włosom jasny i bardzo naturalny blond. Dzieje się tak, dlatego, że nie jest to typowa farba, ale farba w postaci kremu koloryzującego. Mimo takiej formuły uzyskany kolor jest szlachetny, intensywny oraz utrzymuje się naprawdę długo. Dodatkowo zapewnia całkowite pokrycie siwych kosmyków, a także jednolite zabarwienie wszystkich włosów od nasady aż po same końce. Zaletą tej farby oraz tak naturalnego efektu jest to, że zawiera ona cenne odżywcze składniki: Pro-keratynę, kolagen i ceramid. Dzięki nim włosy są miękkie, gładkie i lśniące.

Koloryzacja na blond we własnym domu

Farba L’Oreal Paris Exellence Creme została wyposażona w dokładną instrukcję oraz niezbędne akcesoria, dzięki którym możesz samodzielnie dokonać koloryzacji we własnym domu. Nie musisz się obawiać, że sobie nie poradzisz, gdy w kwestii fryzjerstwa nie masz doświadczenia, ponieważ farba wykazuje dobrą jakość i łatwość w zastosowaniu, co jest gwarancją profesjonalnego efektu końcowego. W farbie Exellence Creme znajdziesz:

  • serum ochronne, które dokładnie odbudowuje i regeneruje uszkodzone zewnętrzne partie włosa, a zwłaszcza końcówki; serum to aplikuje się na włosy tuż przed farbowaniem, co jest gwarancją tego, że włos podczas koloryzacji jest chroniony przed szkodliwymi składnikami, które znajdują się w nawet najlepszych farbach, bez nich farbowanie nie miałoby racji bytu; jednak dzięki serum, włos nie wchłania tych szkodliwości, ale czerpie z farby to, co powinien, bez możliwości zniszczenia włosa
  • krem koloryzujący nadający intensywny i jednolity kolor blond; zaletą farby – kremu jest nie tylko to, że kolor jest długotrwały i zapewnia pokrycie siwych włosów, ale również to, że farba nie spływa z włosów podczas mycia
  • odżywkę z kompleksem Ceramidy + Proteiny, która została zmodyfikowana pod kątem zwiększenia jej pojemności, dzięki czemu możesz ją aplikować wielokrotnie i zadbać o swoje włosy na długo; odżywka ta również bardzo dobrze odnawia ochronę włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami
  • aplikator-grzebyk jest gwarancją łatwego i prezycyjnego nakładania farby na powierzchnię włosów
Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *