Shadow

Jakie zabawy na wieczór panieński?

DSCN8018

Zbliża się wieczór panieński przyjaciółki, zajęłaś się organizacją całej imprezy i szukasz pomysłów by rozkręcić wieczór? U nas znajdziesz kilka podpowiedzi! Zapraszam do skorzystania z naszych pomysłów i życzę Wam udanej zabawy do rana!

Kilka pomysłów na zabawy:

1. Co masz w torebce?

Zabawa polega na tym, że kolejno każda uczestniczka sprawdzała zawartość swojej torebki zgodnie z listą. Lista powinna zawierać produkty, które zazwyczaj nosimy w torebce zgrupowane w 8 grup. Warto dodać inne, ciekawe przedmioty, których być może nie nosimy w torebce, ale mogą wywołać wiele śmiechu. Każdemu z przedmiotów przyporządkowano inną ilość punktów. Za każdy przedmiot uczestniczka przyznaje sobie określoną ilość punktów. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów. Zasady zabawy można dowolnie sobie urozmaicać wplatając np. karnego shota, łyk piwa itp.

2. Wiedza o sobie nawzajem

Gra polega na tym, by stwierdzić ile przyszli małżonkowie wiedzą o sobie nawzajem. Jedna z uczestniczek powinna przed wieczorem panieńskim uzyskać od przyszłego Pana Młodego odpowiedzi dotyczące jego przyszłej małżonki. Na wieczorze panieńskim na te same pytania odpowiada przyszła Pani Młoda. Po czym razem zestawiacie odpowiedzi obu osób, dzięki czemu sprawdzicie wiedzę przyszłych małżonków na swój temat. Warto zadać też te pytania odnośnie drugiego z przyszłych małżonków.

3. Alko-Wyzwanie!

Zabawa polega na tym, że każde z poleceń zaczyna się od słów „Pij jeśli…”, a także zabawne jego zakończenie. Pytamy każdą z uczestniczek po kolei i jeśli całość zdania zgadza się ze stanem faktycznym, pytana uczestniczka musi spełnić polecenie – czyli wypić. Oczywiście zwycięstwo w tej konkurencji zgarnia uczestniczka, która ma najmocniejszą głowę.

4. Test przedmałżeński

Przed małżeństwem oczywiście nie może zabraknąć testu sprawdzenia zgodności przyszłych małżonków. Jeszcze jak jest przedstawiony w zabawny sposób, to dopiero będzie stanowić świetną zabawę! Gra dodatkowo przedstawia wizję oraz wiedzę przyszłej Pary Młodej dotyczącej ich przyszłego wspólnego gospodarstwa domowego. Jeden z uczestników jest zobowiązany przed wieczorem panieńskim zadać pytania Panu Młodemu, by na wieczorze panieńskim móc je zestawić z odpowiedziami przyszłej Panny Młodej.

5. Zdjęcia

Absolutnie nie możecie zapomnieć o pamiątce z wieczoru w postaci zabawnych zdjęć! Wszelkie rekwizyty ma w swojej ofercie sklep internetowy z gadżetami na wieczór panieński PinkDrink.pl. Plakat z tabliczką z komisariatu policyjnego, śmieszne tabliczki z napisami, rekwizyty na patyczkach do sesji photo itp. Wszystko można znaleźć w PinkDrink! Dodatkowo możecie sobie także zamówić gotowe pytania i zadania na wieczory panieńskie z powyższych zabaw oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany!

 

DSCN8021

DSCN8025

DSCN8019

DSCN7978 kopia

DSCN7968 kopia

DSCN7972 kopia

DSCN8015 kopia

DSCN8034

DSCN8036

PA290392 kopia

PA290399 kopia

PA290400 kopia

PA290406 kopia

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *