Shadow

Lakiery hybrydowe Semilac od Diamond Cosmetics

PA260365 kopia

Próbowałam już wiele marek, tym razem nadarzyła się okazja, aby wypróbować markę Semilac, a to wszystko dzięki Diamond Cosmetics. Moje wrażenia są w zasadzie całkowicie pozytywne. Lakiery hybrydowe Semilac mają bardzo bogatą gamę kolorystyczną, a co najważniejsze – bardzo ładnie wyglądają w efekcie końcowym. Mogę to powiedzieć na przykładzie lakierów, które dotychczas stosowałam. Na próbę prócz bazy i topu otrzymałam 027, 057 i 085 i wszystkie kolory wyszły świetnie.

Dodatkowo ogromnym plusem jest dla mnie to, że lakiery hybrydowe Semilac dobrze współgrają też z innymi markami. Dla mnie jest to bardzo ważne, bo mam różne upodobania i często zamawiam lakiery różnych marek, a poza tym pozostawały mi jeszcze resztki lakierów innych marek, które dzięki temu mogę jeszcze wykorzystać. Miło jest móc używać ich naraz. Lakier nakłada się bardzo dobrze – UWAGA trzeba mieć specjalną lampę UV by utwardzić lakier. Ogólnie paznokcie bardzo ładnie błyszczą i są dobrze utwardzone.

Jedynym na co mogę trochę ponarzekać jest to, że czasem mam problemy ze zdzieraniem tych lakierów z paznokci, ale z pomocą acetonu, dodatkowo poprawiając pilnikiem daję radę. Co prawda kolory minimalnie różnią się w rzeczywistości od tych pokazanych na ich stronie internetowej, ale i tak mniej, niż to zazwyczaj bywa z lakierami. Także na to nie można narzekać. Konsystencja lakierów dla mnie idealna, nie jest zbyt gęsty, ale też nie zbyt rzadki. Co prawda baza jest trochę zbyt leista jak dla mnie, ale nie nie aż tak, by jego nakładanie sprawiało większe problemy. Same lakiery bardzo łatwo się nakłada i bardzo długo trzymają się na paznokciach. Gdyby nie to, że musiałam już zmienić (miałam już nieładne odrosty), to miałabym je nawet ponad 2 tyg.

Poza tym te lakiery są bardzo tanie, w porównaniu z innymi lakierami hybrydowymi (ja zamawiam za 26 zł ze strony Diamond Cosmetics). Nie odpryskują i nie zdzierają się. Możliwości ich nakładania też jest wiele, czytałam różne sposoby. Wiem, że dostępne są też w różnych hurtowniach kosmetycznych, ale ja zamawiam od samego producenta. Na jego stronie internetowej można sprawdzić całą gamę kolorystyczną, także jest to dla mnie łatwiejsze. Ogólnie mówiąc – polecam tą markę. Na pewno przy nich jeszcze długo pozostanę!

PA260369 kopia

IMG_8748

IMG_8751

IMG_8755

IMG_8753

IMG_8752

PA260390 kopia

PA260382 kopia

PA260381 kopia

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *