Shadow

Jakie wybrać spodnie dla szczupłych?

spodnie

Szczupłe kobiety mają o wiele mniej problemów z doborem spodni niż panie puszyste. Jednak również i one muszą uważać na niektóre fasony, tak aby nie zdeformować swojej sylwetki, tylko podkreślić jej atuty.

Kobiety o szczupłej figurze, które są niskie, muszą uważać na fasony spodni z nogawkami ¾. Takie modele bardzo często skracają optycznie sylwetkę i całość będzie się prezentować niekorzystnie. Jeżeli jednak szczupła i niska kobieta bardzo lubi ten fason, to koniecznie powinna je łączyć z butami na szpilce. Wówczas proporcje się nieco wyrównają i sylwetka będzie prezentować się korzystniej.

Panie, które są wysokie i szczupłe, warto, aby nosiły modele spodni z kieszeniami, gdyż poszerzą one nieco pośladki i sprawią, że figura nabierze bardziej kobiecych kształtów.

Bardzo korzystnie na kobietach szczupłych wyglądać będą zarówno jeansy jak i spodnie klasyczne. Ważne, aby posiadały one kieszenie, zakładki, były uszyte z materiałów o grubej fakturze, gdyż to wszystko sprawi, że figura optycznie stanie się pełniejsza i bardziej kobieca. Oczywiście można ten efekt osiągnąć również kolorami i wzorami.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *