Shadow

Jak nakładać róż na policzki?

jak nakladac roz

Prawidłowo nałożony róż na policzki potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Niestety, jeżeli nałożymy go nieprawidłowo, to może zniekształcić nam rysy twarzy. Jak zatem zrobić to idealnie, aby nie przedobrzyć i wyglądać stosownie do okazji?

Przede wszystkim sposób nakładania różu powinien być dopasowany do pory dnia, okazji, kształtu twarzy i do całego makijażu. Jeżeli zatem wybieramy się na wieczorną imprezę i mocno malujemy oczy, to wybieramy delikatny odcień różu, bardziej zbliżony do delikatnego brązu. Trzymajmy się zawsze zasady, że jeden mocny akcent na twarzy w zupełności wystarczy.

Jeżeli robimy natomiast makijaż na dzień, który zazwyczaj jest bardzo delikatny i subtelny, to możemy na policzki nałożyć nieco mocniejszego różu, gdyż ożywi on naszą twarz i sprawi, że będzie ona wyglądała promienniej. Zatem wiemy już, że przy nakładaniu różu istotny jest jego kolor i natężenie.

Przy aplikacji różu pamiętajmy o tym, aby unieść nieco policzki do góry, twarz bez uśmiechu i dopiero wówczas nakładamy kosmetyk. Tym prostym trikiem sprawimy, że kości policzkowe będą nieco uniesione, a twarz zyska na subtelności.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *