Shadow

Jakie stoły na wesele – okrągłe czy klasyczne prostokątne?

wedding-table-1174144_1280

Organizacja ceremonii ślubnej i wesela to sprawa wymagająca czasu i umiejętności organizacyjnych. Trzeba bowiem załatwić wiele spraw, które są czasochłonne, ale również i bardzo kosztowne. Zatem trzeba się umieć targować i walczyć o swoje. Ponadto trzeba też być rozważnym, aby nie zostać oszukanym, aby potem nie było problemów z uroczystością i imprezą weselną.

Bardzo ważną sprawą w organizacji wesela jest wybór sali weselnej i jej odpowiedni wystrój. Oczywiście możemy zamówić profesjonalną firmę, która to wykona za nas, jednak warto nawet wtedy trzymać rękę na pulsie i samemu wszystkiego doglądać. Tylko wtedy impreza weselna będzie w naszym stylu i nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek.

Sala weselna musi być dopasowana do liczby gości i do charakteru imprezy. Gdy już mamy wybraną salę, to zastanawiamy się, jakie stoły będą odpowiednie na nasze wesele: okrągłe czy klasyczne prostokątne? Jeżeli mamy dużo gości, a mało miejsca, to najlepsze będą stoły klasyczne, prostokątne, które rozstawimy wzdłuż ścian i zyskamy wówczas sporo miejsca do tańca w środku. Taki układ stołów jednoczy również gości i pozwala dwóm obcym rodzinom na zapoznanie.
Jeżeli jednak powierzchnia sali jest duża, a zależy nam na elegancji, to najlepiej wybrać stoliki okrągłe, które wyglądają bardzo atrakcyjnie.

Zarówno w przypadku stołów prostokątnych jak i okrągłych, pamiętajmy o ich odpowiedniej oprawie, eleganckich obrusach, zastawie i kwiatach. Nie wolno również zapominać o karteczkach z imionami, tak, aby goście wiedzieli gdzie mają usiąść i tak, aby nie musieli biegać w poszukiwaniu miejsca.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *