Shadow

Jaki strój na plażę?

bikini

Lato już puka do naszych drzwi, czas więc pomyśleć o plażowej garderobie. Oferta sklepów jest tak duża, że często same nie wiemy jakiego stroju szukać, w jakim będziemy prezentować się korzystnie i jaki kolor w tym sezonie będzie modny? Pytań i wątpliwości jest naprawdę dość sporo, warto więc rozpocząć poszukiwania idealnego stroju już dzisiaj.

Strój plażowy to bardzo ważna kwestia na lato, gdyż każda kobieta chce wyglądać pięknie i czuć się dobrze w trakcie wypoczynku. Aby tak było, to strój musi być nie tylko ładny, modny ale też i wygodny. Nie może krepować naszych ruchów ale też nie może nam opadać. To wygląda nieestetycznie i bardzo przeszkadza w użytkowaniu.

Teraz przejdźmy do wyboru modelu. Nie kierujemy się tutaj absolutnie modą tylko typem naszej sylwetki. Zatem dokładnie się przyglądamy sobie i klasyfikujemy czy nasza figura to jabłko, gruszka, czy może klepsydra. W Internecie bez problemu znajdziemy wzorniki tych typów i wówczas łatwiej nam będzie o obiektywną ocenę.

Gdy nasze ciało jest szczupłe i mamy drobną figurę, to możemy tutaj pozwolić sobie praktycznie na każdy model. Wystarczy tylko wybrać podobający się kolor i oczywiście rozmiar. Gdy jednak mamy wystający brzuszek, to musimy zakamuflować tą część ciała poprzez wysokie majtki lub zakup stroju jednoczęściowego. Dobrym pomysłem będzie tutaj również tankini, czyli strój z bluzeczką zamiast tradycyjnego stanika. Ostatnio na rynku pokazały się ciekawe sukienki plażowe, które również w takiej sytuacji dobrze się sprawdzą.

Gdy naszym problemem jest za mały biust to wybieramy modele z ozdobnymi stanikami, z falbankami czy drapowaniami. Jeżeli chcemy optycznie wyszczuplić którąś część ciała, to wybieramy tam kolor ciemny i jednolity, a gdy chcemy powiększyć to kolor powinien być jasny, wyrazisty i wielobarwny.

Oprócz stroju na plażę koniecznie trzeba zabrać jeszcze pareo lub sukienkę plażową, które przydadzą się do spacerów i w których będziemy czuć się swobodniej. Oczywiście kolorystycznie powinny być dopasowane do stroju, wówczas wszystko będzie prezentować się naprawdę fajnie. Do tego jeszcze duże okulary, kolorowe klapki i duża torba plażowa. Nie zapominajmy o tych dodatkach, gdyż dopełnią one całości i sprawią, że będziemy prezentować się modnie i naprawdę fajnie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *