Shadow

Jaki strój na plażę dla puszystych?

kostium kapielowy xxl

Wiosna już na dobre zapanoszyła się w naszym kraju i tylko patrzeć kiedy nadejdzie upalne lato. Każdy z nas czeka z utęsknieniem na ten wyjątkowy czas odpoczynku, wolnego od szkoły i pracy, na czas wyjazdów, wycieczek i wylegiwania się na plaży. Gdzie byśmy się nie udali na wakacje, tam wszędzie niezbędny będzie strój na plażę.

Wybór stroju na plażę spędza sen z powiek wielu kobietom. Każda z nas ma bowiem jakieś kompleksy, które chce ukryć, a jak wiadomo pod strojem jest to nieco trudne. Szczególny kłopot w tej kwestii mają panie puszyste, które często unikają z tego powodu w ogóle wyjścia na plażę. Zastanówmy się zatem nad tym jaki strój będzie idealny dla osób, które mają nieco więcej do ukrycia?

Dla pań puszystych idealnym strojem na plażę jest tankini, czyli bluzeczka z klasycznymi figami. Bluzeczka o kroju luźniejszym ukryje fałdki na brzuchu i sprawi, że będziemy czuły się komfortowo. Taki strój idealny jest zatem dla pań, które mają nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, jednak pod warunkiem, że nogi są bez zarzutu. W przeciwnym wypadku lepsza będzie sukienka plażowa, która zakryje zarówno brzuszek jak i uda, które są najbardziej problematyczne.

Dobrym wyjściem dla pań o nieco bujniejszych kształtach są stroje jednoczęściowe, jednak tutaj ostrożnie należy dobierać modele. Dla pań o dużym biuście polecamy jedynie takie, które mają wszyty stanik, który podtrzyma biust i sprawi, że sylwetka będzie się dobrze prezentować. Obecnie sporo jest modeli wykonanych ze specjalnych materiałów, które modelują ciało, jednak one są przystosowane dla kobiet o lekkiej nadwadze.

Niektóre panie, które mają nieco więcej kilogramów mają mimo tego ładny i płaski brzuch, wówczas mogą pokusić się o model dwuczęściowy. Koniecznie jednak trzeba wybrać taki zabudowany, dobrze dopasowany rozmiarowo i oczywiście do niego eleganckie parreo, które pomoże nam co nieco ukryć i przede wszystkim czuć się na plaży o wiele pewniej.

Przy zakupie stroju na plażę pamiętajmy również o dodatkach, które dopełnią nasz wizerunek i odwrócą wzrok od mankamentów figury. Zatem duże okulary, ciekawa biżuteria, kapelusz, kolorowe klapki i obowiązkowo, duża i pojemna torba plażowa.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *