Shadow

Jak uwieść faceta

jak-uwiesc-faceta

Często zdarza nam się, że na naszym horyzoncie pojawi się ktoś, na kogo zwrócimy uwagę. Spodoba nam się i od tego czasu myślimy tylko o tym, co zrobić, żeby on zwrócił uwagę także na nas. Postaram się przedstawić kilka zasad, którymi należy się kierować, żeby nasz cel został osiągnięty.

Pierwszą zasadą jest utrzymanie kontaktu wzrokowego. Oczywiście nie chodzi o ciągłe wgapianie się w naszego przystojniaka, tylko jeśli zdarzy się chwilowe spotkanie waszych oczu to go na kilka sekund utrzymać. Wtedy na pewno już nie będziesz przez niego niezauważona. Zainteresuje się, kto rzuca mu takie zalotne spojrzenia i zapewne będzie chciał się tego dowiedzieć.

Drugą zasadą jest zwrócenie uwagi na to, co ma do powiedzenia. Jeśli jesteście w grupie i On coś zaczyna mówić to słuchaj go z uwagą i mu przytakuj. Dodatkowo staraj się z nim utrzymać temat. Wtedy powinno mu zacząć się wydawać, że macie wspólne tematy. Dzięki temu na pewno będziecie się zawsze dobrze dogadywać, jak już będziecie parą 🙂 Oczywiście musisz cały czas kodować to, co on mówi. Poznaj jego zainteresowania, o których w wolnym momencie trochę poczytaj, żebyś wiedziała o czym mówi i wtedy swobodnie będziesz mogła pociągnąć temat.

W przypadku Twojego wyglądu to oczywiście musisz dbać o siebie. Faceci lubią zadbane kobiety, poza tym lubią naturalność. Lubią makijaż, ale jedynie podkreślenie urody, a nie jej sztuczne wystylizowanie. Odnośnie ubrań panuje podobna zasada. Podkreślenie sylwetki – jak najbardziej ok, ale jej zbytnie odkrycie już działa odwrotnie. Także musisz na to zwrócić uwagę, żeby dobrze się przed nim prezentować.

We wszystkich swoich działaniach przede wszystkim nie bądź nachalna! Faceci są zdobywcami, lubią trochę powalczyć o nasze względy, żeby mieć satysfakcję, że im się udało. Zwracaj na niego większą uwagę, niż na resztę towarzystwa, ale wszystko z umiarem. Nie możesz przesadzać, żeby się nie wystraszył 🙂 Faceci nie lubią być uwiązani, dlatego nie możesz ciągle za nim chodzić, tylko musisz mu dawać możliwości, żeby to on chodził za Tobą 🙂

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *