Shadow

Co kupić na roczek?

prezent-na-roczek

Pierwsze dziecko w rodzinie, beztroskie zabawy i noszenie na rączkach u wujostwa. Aż mija całe 12 miesięcy i pojawia się pierwszy problem- co kupić maluszkowi w prezencie na roczek. Można co prawda podpytać jego rodziców, ale to często może być prezent, który bardziej odpowiadają rodzicom niż samemu dziecku.

Tak więc jeśli zastanawiasz się co kupić na roczek? My Ci podpowiemy.

Można kupić coś takiego jak: torcik z pampersów lub ręczników, bo przecież takie maleństwo jeszcze nie gustuje w tych tradycyjnych z masą kremową- chyba, że do zabawy i obsmarowania nim rodziców i gości. Często są oferowane przez różne firmy zabawki lub książeczki dydaktyczne, które nie dość, że służą do zabawy to jeszcze wpływają na prawidłowy rozwój malca. Dobrze też są widziane prezenty praktyczne, jak np. akcesoria do pielęgnacji, pościele, ubranka itp. Albo te bardziej twórcze z podobizną brzdąca jak np. kalendarze, widokówki, obrazy…

Teraz wiedząc co kupić na roczek, to zapraszamy serdecznie do dzielenia się swoimi propozycjami w komentarzach, ponieważ może macie jakieś ciekawsze sprawdzone pomysły na taką okazję.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *