Shadow

Jak urozmaicić życie seksualne?

Udane życie seksualne to podstawa dobrego związku. Natura tak zaprogramowała organizm zarówno kobiecy jak i męski, że potrzebujemy wzajemnej adoracji, bliskości i cielesności. Ani w tym nic dziwnego, nienaturalnego, ani też wstydliwego.

8175382088_332dca2499_k

W początkowych fazach każdego związku życie seksualne jest stawiane na pierwszym miejscu. Dopiero z czasem fascynacja parterem zaczyna słabnąć i jest to całkowici naturalny proces. U niektórych par dzieje się tak już po kilku miesiącach, u innych po kilku lub kilkunastu latach. Aby jednak nasz związek nie stracił dotychczasowej pikanterii, to musimy o to sami zadbać urozmaicając życie seksualne.

Jak urozmaicić życie seksualne?

Przede wszystkim, na co dzień powinniśmy dbać o dobre relacje z partnerem. Pamiętajmy o tym, że jeżeli przez cały dzień kłócimy się, boczymy na siebie lub też niezauważany lub ignorujemy, to jak przyjdzie wieczór, to z całą pewnością nie uda nam stworzyć na zawołanie romantycznej atmosfery.

Starajmy się, zatem dbać o partnera, szanować, a jednocześnie zaskakiwać nowymi pomysłami. Wybierzmy się, zatem na romantyczną kolację, wyskoczmy na kilka dni w góry, gdzie bez dzieci, rodziny, przypomnimy sobie chwile, które nas połączyły przed laty. Dobrym pomysłem są drobne prezenty bez okazji: bukiet kwiatów, erotyczny liścik czy też fajna bielizna, sprawią, że serce i hormony znów szybciej zabiją. W ciągu dnia warto pielęgnować sferę intymną. Całujmy się, przytulajmy i prawmy sobie komplementy. Takie zachowanie sprzyja podtrzymaniu życia erotycznego na wysokim poziomie przez długie lata.

Kolejna sprawa to dbanie o siebie. Często stali partnerzy w zaciszu swojego domu nie pilnują swojego wyglądu i chodzą zaniedbani. To odstrasza a nie przyciąga ich do siebie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *