Shadow

Jak szybko i bezpiecznie chudnąć?

goslim

Coraz więcej Polaków ma kłopoty z nadwagą oraz występowaniem dolegliwości, które są bezpośrednio z nią związane. Chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów, oczyścić organizm oraz ujędrnić nasze ciało często podejmujemy decyzje, które przynoszą odwrotny skutek do zamierzonego, czego efektem jest chociażby przetrenowanie oraz efekt jo-jo. Chudnięcie jest bowiem procesem, który trzeba kontrolować.

Jesień oraz zima to idealny czas na to, aby nadrobić wszystkie niedoskonałości oraz wzmocnić organizm przed kolejnym sezonem letnim. Na zgrabnej figurze zależy coraz większej liczbie osób, dlatego kluby fitness oraz siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie. Chcąc mieć realny efekt naszych działań powinniśmy pamiętać o tym, że chudnięcie nie zaczyna się od intensywnego wysiłku fizycznego, ale zmiany złego trybu życia. Nasze zmagania z kilogramami warto zacząć od rezygnacji z używek, wyeliminowania z diety produktów ciężkostrawnych i przede wszystkim zawierających cukier.

Ważne jest także zadbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu i suplementację, której zadaniem jest aktywne spalanie tłuszczu. Dopiero tak połączone działanie sprawi, że będziemy chudnąć systematycznie, a co najważniejsze bezpiecznie.

Dieta to podstawa

Ile jest skutecznych diet, tego tak naprawdę nie wie nikt. Każdy organizm jest inny i wymaga indywidualnego podejścia – dlatego tak ważna jest wizyta u dietetyka. To właśnie ten specjalista przeprowadzi z nami wywiad medyczny, wykona niezbędne pomiary i zaproponuje dietę, która nie spowoduje spustoszenia w naszym organizmie.

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że drastyczne ograniczenie ilości spożywanego pokarmu może okazać się kłopotliwe i doprowadzić do osłabienia organizmu. Ryzykujemy również pogorszeniem nastroju i omdleniami. Dieta musi być zbilansowana w taki sposób, abyśmy oczyścili organizm, zrzucili zbędne kilogramy, ale jednocześnie mieli zapewnioną odpowiednią ilość energii potrzebnej do codziennego funkcjonowania. Co więc można jeść i pić? Na pewno pomogą:

– woda (np. butelkowana lub woda jonizowana),
– naturalne soki z owoców i warzyw,
– owoce i warzywa,
– ryby,
– wszystkie produkty naturalne, bez zbędnych dodatków oraz ulepszaczy,
– mięso gotowane, np. kurczak gotowany na parze.

Aktywność fizyczna też jest dobra

Łączenie diety z aktywnością fizyczną jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeżeli trenujemy kilka razy w tygodniu na siłowni, uczęszczamy na zajęcia fitness, biegamy lub pływamy – warto zadbać o to, aby najzwyczajniej w pewnym momencie nie zabrakło nam sił.

Równie ważne, jak jedzenie jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Podczas treningu tracimy bardzo dużo wody, która jest wydalana poprzez skórę. Aby nie narazić się na przykre konsekwencje, musimy pamiętać o tym, aby kontrolować ilość płynów w organizmie. Doskonale nadaje się do tego dobrej jakości woda mineralna. Zapewni ona nawodnienie wszystkich organów wewnętrznych, poprawi usuwanie toksyn oraz zrzucanie zbędnych kilogramów. Aktywność fizyczna (zwłaszcza bardziej intensywna) powinna być wspomagana suplementacją. Tu świetnie sprawdzi się chociażby suplement łączący w sobie składniki wspomagające spalanie tłuszczu oraz wzmacniające organizm.

Suplementacja, czyli aktywne spalanie tłuszczu

Prawidłowa suplementacja jest podstawą, o której powinniśmy pamiętać, jeśli chcemy szybko i efektywnie chudnąć, a potem utrzymać efekty naszej ciężkiej pracy. Wybierając suplement, który będziemy stosować powinniśmy bardzo dokładnie zapoznać się z jego składem oraz właściwościami poszczególnych składników.

Podstawowym zadaniem dobrego suplementu diety jest:

– uzupełniania podstawowych składników mineralnych,
– uzupełnianie witamin,
– pobudzanie układu trawiennego do lepszego działania,
– pobudzanie do działania mechanizmów odpowiedzialnych za spalanie tkanki tłuszczowej.

Bardzo dobrym suplementem, które aktywnie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej jest Go! Slim – http://go-slim.pl/. Jest on wyjątkowym suplementem, łączącym w sobie siłę takich składników, jak:

– gorzka pomarańcza,
– kofeina bezwodna,
– cayenne + imbir + zielona herbata
l-karnityna,
– jod.

Warto wspomnieć, że Go! Slim jest nowością na polskim rynku i suplementem, który ma bardzo szerokie, niestandardowe zastosowanie:

– wspomaga chudnięcie,
– dodaje energii,
– poprawia funkcjonowanie organizmu,
– wzmacnia organizm,
– poprawia samopoczucie.

Stosowanie diety, aktywności fizycznej oraz suplementacji w postaci Go! Slim sprawi, że osiągniemy idealną wagę oraz sylwetkę, nie będziemy również cierpieć na efekt jo-jo.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *