Shadow

Jak skutecznie poderwać faceta?

jak-skutecznie-poderwac-faceta

Jeśli od pewnego czasu masz na oku pewnego przystojniaka i nie wiesz co zrobić, żeby go poderwać, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Postaram się przedstawić kilka trików, które pomogą Ci w zdobyciu jego serca. Najpierw zorientuj się jednak, czy na pewno masz u niego szanse, czy lepiej warto jeszcze trochę poczekać, aż lepiej poznasz swój obiekt westchnień. Jeśli uważasz, że to już czas, śmiało przystępuj do działania 🙂

Pierwszą rzeczą, którą na pewno zauważy twój upatrzony facet, jest oczywiście wygląd. W tej kwestii główną zasadą jest zachowanie umiaru. Faceci lubią seksowne dziewczyny, ale we właściwym tego pojęcia znaczeniu. Jeśli decydujesz się na szpilki i dekolt – zrezygnuj z krótkiej spódniczki. Jeśli natomiast zamierzasz ubrać mini, nie zakładaj bluzki z głębokim dekoltem, itd. Podobnie w przypadku makijażu. Swoją urodę podkreśl, ale sztucznie jej nie kreuj. Użyj kredki i tuszu do podkreślenia oczu oraz koniecznie pomaluj usta szminką, bądź błyszczykiem. I to w zupełności wystarczy.

Jeśli Twój cel pojawi się na horyzoncie, obserwuj dokładnie jego zachowanie. Oczywiście dyskretnie 🙂 Będąc w jego pobliżu nie możesz zapomnieć o uśmiechu. Przede wszystkim często się uśmiechaj! Faceci uwielbiają dziewczyny optymistycznie nastawione do świata, także jeśli taką Cię zobaczy – szybciej do Ciebie zagada. Ludzie będący optymistami są zdecydowanie lepiej postrzegani przez otoczenie, przez co także bardziej lubiani. Dlatego z uśmiechem na twarzy o wiele szybciej go do siebie przyciągniesz.

Jeśli tylko zauważysz, że Wasze oczy w pewnym momencie się spotkają, oczywiście nie panikuj, tylko uśmiechnij się i nie bój się spojrzeć mu głęboko w oczy. Oczy są odzwierciedleniem duszy, także nie ma szans, byś została przez niego negatywnie odebrana. Jeśli dojdzie do rozmowy między Wami staraj się zachować kontakt wzrokowy. Jest to bardzo istotna kwestia. Ponadto ważny jest też dotyk. Spróbuj dyskretnie Go dotknąć np. poprzez poklepanie po ramieniu, czy pogładzenie kolana. Nieco skróci to dystans pomiędzy Wami.

Pamiętaj o pewności siebie! Tylko kobiety pewne siebie są atrakcyjne dla mężczyzn. Nie czekaj na jego pierwszy krok, sama go zaczep, jeśli tylko masz na to ochotę. Ponadto faceci uwielbiają kobiety z pasją. A jeśli Twoja pasja będzie podobna do pasji twojego wybranka, to już w ogóle będzie idealnie. Jeśli tak nie jest, to po prostu zorientuj się mniej więcej w tematyce np. sportu, który uprawia, a możesz go dzięki temu mile zaskoczyć 🙂 Ponadto zawsze pamiętaj o dobrym zachowaniu. Nie używaj wulgaryzmów, ani nie nadużywaj alkoholu. Mężczyźni mimo wszystko wolą poukładane i odpowiedzialne kobiety jako kandydatki na swoje przyszłe żony.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *