Shadow

Jak się ubrać na dyskotekę?

ubior-dyskoteka

Wiele dziewczyn zastanawia się: jak ubrać się na dyskotekę? Szczególnie jeśli jest to ich pierwszy raz w życiu. Zwłaszcza to pytanie się nasuwa jeśli chciałoby się wyglądać dobrze, atrakcyjnie, a zarazem wygodnie i swobodnie. Niestety takich kompromisów w tej kwestii nie ma i zawsze jedno jest kosztem drugiego.

Warto zwrócić uwagę na każdy element z osobna.

Fryzura:

Dziewczyny zawsze najlepiej wyglądają w długich rozpuszczonych włosach. Im dłuższe włosy tym lepiej. Najlepiej gdyby kończyły się tam, gdzie kończy się kręgosłup. Bardzo niewiele kobiet ma długie, proste włosy, dlatego zwrócisz na siebie w ten sposób uwagę. Z drugiej strony to czas gdzie można troszkę poszaleć i pozwolić sobie na ekstrawaganckie upięcia i koki.

Makijaż:

W zależności od tego co kto lubi może być mocniejszy lub słabszy. Warto kierować się swoją urodą i kolorami psującymi do naszej karnacji.

Uważaj tylko, aby makijaż nie był zbyt przesadny, bo to kojarzy się mężczyzną bardzo erotycznie i jednoznacznie.

Jeżeli posiada się problemy z cerą to polecam odpowiedni fluid lub puder. Odpowiednio nałożony potrafi zdziałać cuda i podnieść atrakcyjność każdej kobiety. Niektóre kobiety preferują neonowe kolory, które świecą pod światłem UV.

Najczęściej dzieje się tak z białymi cieniami i lakierem do paznokci.

Warto taki makijaż dobrze zaimpregnować, aby od wilgoci i pary dyskotekowej- nie „spłynął” nam na policzki.

Ubiór:

Mężczyźni uważają, że na dyskotece dziewczyna najlepiej wygląda w spódnicy czy sukience no i oczywiście w rajstopach. Nie lubią kobiet w spodniach, a najlepszym kolorem odzienia dla nich jest- czerwony. To bez mało pobudza ich zmysły i działa jak afrodyzjak- nawet naukowcy tak stwierdzili po wielu latach badań.

W takiej sukience na pewno zwrócisz uwagę na siebie, ale czy koniecznie tego chcesz? Wg. mnie powinno się ubierać w to, na co ma się ochotę i aby czuć się w tym komfortowo i pewnie. A w dobrze skrojonych i dopasowanych dżinsach można wyglądać bardziej sexy niż w tandetnej spódnicy.

Buty:

Wiadomo, wysoki obcas, szpilki, koturny, itp. podnoszą nasza atrakcyjność i wygląd. Wizualnie wydłuża to nogi, co w rezultacie podoba się bardziej mężczyznom. Oni uważają, że im wyższy obcas tym lepiej. Jednak to my kobiety musimy w tym chodzić, a co gorsze tańczyć. W tej kwestii proponuję sugerować się rozsądkiem i naszymi przyzwyczajeniami do takiego typu obuwia.

Rękawiczek i innych gadżetów bym nie polecała, ponieważ wygląda to tanio i obciachowo, ale jeśli koniecznie ktoś lubi takie części garderoby- to już jego wybór.

Zawsze można podglądać ubiory największych dyskotekowych div, jakimi są: Madonna, Nicki Minaj, Rihanna itp.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *