Shadow

Jak modnie urządzić salon?

Odpowiednio zaaranżowany salon musi spełniać nasze wymogi, co do wygody korzystania i posiadanej funkcjonalności. Ma stanowić odpowiedź na potrzeby domowników, jednocześnie przykuwając spojrzenia odwiedzających gości. Bogaty wachlarz dostępnych stylów pozwala na dobór tego właściwego, najbardziej odzwierciedlającego nasze osobiste oczekiwania. Jeśli zatem bliski naszemu sercu jest styl nowoczesny, sprawdźmy jakie elementy wystroju powinny wchodzić w jego skład, aby należycie oddać charakter zamieszkiwanej przestrzeni.

Sofa – mebel, wokół którego tętni życie towarzyskie

Nie ulega wątpliwości, że najważniejszym meblem w nowoczesnym salonie jest sofa. Optymalnym wyborem jest model o prostym, geometrycznym kształcie, z tapicerką utrzymaną w spokojnym, neutralnym kolorze. Jako, że w stylistyce współczesnej duży nacisk kładzie się na funkcjonalność to większość sof charakteryzuje się szerokimi możliwościami. Rozkładane oparcie czy też funkcja spania to nie jedyne ich udogodnienia. Spotkać można sofy kilkuosobowe, wykonane z różnorodnych materiałów obiciowych i w formie narożnika. Od wyboru, do koloru. Jako, że to właśnie ona powinna być najważniejszym elementem wyposażenia nowoczesnego salonu, tak jej wygląd może z powodzeniem przyćmić pozostałe, znajdujące się we wnętrzu umeblowanie. Bogaty wybór kanap pozwoli nam dobrać produkt idealny, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zobacz nasze propozycje sof na stronie https://meble-bik.pl/pol_m_meble_sofy-646.html

Sofa Porto 3 osobowa – Meble BIK

Sofa Rafał – Meble BIK

Komody jako połączenie funkcjonalności i stylowego wyglądu

Lekka, niezobowiązująca forma i minimalistyczny design – to cechy charakterystyczne, jakimi charakteryzują się współczesne komody. Wykonane z płyty wiórowej pokrytej laminatem, utrzymane w białej lub czarnej kolorystyce, doskonale wpisującej się w nowoczesny wystrój salonu. Ich funkcjonalizm obfituje w wiele pomysłowych rozwiązań, które nie tylko podnoszą walory wizualne przestrzeni, w jakiej się znajdują, ale również pozytywnie wpływają na aspekt związany z praktycznym wykorzystaniem. Bezuchwytowy system otwierania drzwiczek czy dekoracyjne oświetlenie wewnętrzne to nie jedyne zalety, jakimi charakteryzują się nowoczesne wyposażenia salonów. Wspomnieć należy także o dużej różnorodności, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Polecamy bogaty wybór komód w sklepie meblowym Meble BiK: https://meble-bik.pl/pol_m_meble_komody-100.html”

Komoda Zoom 7 – Meble BIK

Komoda 2D4S – Meble BIK

Meblując nowoczesny salon, musimy wziąć pod uwagę zarówno przestrzeń, jaką mamy do dyspozycji, ale również preferencje domowników oraz stylistykę pozostałych pomieszczeń. Zachowanie harmonii jest bowiem kluczem do sukcesu w aranżowaniu każdego wnętrza.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *