Shadow

Jak elegancko prezentować się na plaży?

exposure-to-the-sun-1169816_1280

Wakacje w pełni. Odpoczywamy od pracy, szkoły i codziennych obowiązków. Podróżujemy, zwiedzamy, odwiedzamy rodzinę i znajomych. Uczestniczymy w imprezach plenerowych, koncertach, a przede wszystkim spędzamy mnóstwo czasu na plażach. Zastanówmy się zatem wspólnie, w co się ubrać na plażę, aby zawsze prezentować się schludnie i elegancko.

Oczywiście urlop i wakacje rządzą się swoimi prawami. Nie musimy ubierać się służbowo ani też trzymać się ściśle dress codu. Nie oznacza to wcale, że nie musimy dbać o swój wygląd i zarzucać na siebie w każdy wakacyjny dzień byle czego i byle jak.

Zasady funkcjonowania w społeczeństwie nakazują wręcz abyśmy zawsze publicznie wyglądali schludnie, czysto i stosownie do okazji.

Choć na plaży możemy odsłonić nieco więcej niż na ulicy, to jednak także i tutaj wskazany jest umiar i przede wszystkim zachowanie zasad dobrego smaku. Zatem dobieramy strój plażowy do swojej sylwetki, a także do niego dopasowujemy dodatkowe akcesoria.

Panowie mają ułatwione zadanie, gdyż na plażę wystarczą im wygodne szorty, klapki, okulary i czapeczka na głowę. Młodzi panowie i chłopcy spokojnie mogą wybierać we wszystkich modelach, począwszy od takich opinających ciało, a na luźnych szortach kończąc.

Panom nieco starszym i wszystkim, którzy mają nieco więcej kilogramów proponujemy luźne, plażowe szorty, w których będą czuć się wygodnie i co najważniejsze będą wyglądać elegancko i schludnie.

Kobiety szykując się na plażę mogą założyć bikini, tankini, strój jednoczęściowy, strój dwuczęściowy czy sukienkę kąpielową. Oferta jest tutaj bardzo szeroka i każda pani w zależności od swojej figury powinna dobrać coś odpowiedniego dla siebie. Największy wybór mają oczywiście młode dziewczyny z nienaganną figurą, które mogą praktycznie założyć wszystko. Panie, które mają nieco nadprogramowych kilogramów muszą być ostrożne i tutaj warto zainteresować się tankini lub strojem jednoczęściowym. Warto zainwestować również w pareo czy zwiewną sukienkę plażową, która przyda się podczas spacerów po plaży i doda nam sporo uroku.

Dobrze dopasowany strój do figury sprawi, że wszelkie dodatki będą prezentować się szykownie i elegancko. Zatem pamiętajmy jeszcze o kapeluszu, klapkach i okularach.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *