Shadow

Gdzie spędzić Sylwestra w górach

sylwester-w-gorach

Sylwester w górach, to coraz częściej wybierany sposób na spędzenie nowego roku z rodziną lub znajomymi. Przed wami prezentujemy więc sześć opcji na spędzenie sylwestra w górach.

Sylwester 2014 już niedługo, więc warto zastanowić się już teraz, czasem jedne opcje wypoczynku w górach są naprawdę drogie. Zobaczcie więc jak tanio spędzić naprawdę udanego sylwestra.

Gdzie spędzić sylwestra w górach? Pytanie to pojawia się każdego roku i czasem naprawdę ciężko zdecydować się na wybór miejsca do świętowania Nowego Roku. Wyjazdy w góry na Noc Sylwestrową stały się w ostatnim czasie bardzo popularne i w późniejszym czasie ciężko znaleźć dobre miejsce na tę imprezę. Pomożemy wam jednak znaleźć ciekawy pomysł na zorganizowanie sylwestra w górach.

Pierwszą kategorią, nad którą należy się zastanowić jest miejsce pobytu. Warto wybrać większą miejscowość, w której będzie się coś działo, czy to na rynku, czy też w przygotowanym miejscu na imprezę. Warto jednak już teraz zarezerwować pokoje, czy też apartamenty, ponieważ ceny z pewnością ulegną zmianie parę dni przed sylwestrem i gdy teraz zaczynają się od 40 złotych za jedną noc naprawdę warto skorzystać z oferty. Warto również pokój wynająć na dłuższy okres, bo jeden dzień to z pewnością zdecydowanie za mało na Sylwestra w górach.

Planując sylwestra w górach nie możecie zapomnieć o dobrym towarzystwie, bez tego nawet najlepsza miejscówka nie przyniesie tyle radości. Może to również ulżyć naszym wydatkom, zrzucając się na pokój wieloosobowy nie powinien przeszkadzać w dobrej, sylwestrowej zabawie, a z pewnością przyniesie ulgę dla naszych portfeli.

Jak jednak dojechać na imprezę sylwestrową w górach, skoro mamy do pokonania znaczną długość drogi? Jeśli nie liczymy kosztów możemy wybrać się samochodem. Jednak jeśli zależy nam na tanim wyjeździe, warto pomyśleć nad podróżą pociągiem bądź autobusem. W dobrym towarzystwie przejazd również z pewnością będzie bardzo udany. Jeszcze innym sposobem może być podróż na stopa, jednak w sylwestra może nie być to najlepsze rozwiązanie.

Sylwester bez balu, to również bardzo dobre rozwiązanie. Z dobrym towarzystwem i niezłym pomysłem możecie sobie zorganizować dobrą zabawę.

Skoro nie wybieramy się na zabawę, nie potrzebne nam są drogie kreacje. Wystarczy ciepła kurtka, szalik oraz rękawiczki i możemy wyjść na imprezę w górach.

Tak więc impreza w górach może również być bardzo udana, co do miejsca wyjazdu, to myślę, że każdy wybór będzie dobry, z pewnością jednym z najczęściej wybieranych miejsc jest Zakopane oraz Karpacz.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *