Shadow

Gdzie iść na randkę?

16008791746_bbe2417ea5_o

 

Randka zwłaszcza pierwsza, to ważne wydarzenie dla nowej pary. Jeżeli związek wypali, to potem będziemy mile wspominać właśnie te pierwsze nasze spotkania. Dlatego warto, aby odbywały się w wyjątkowych miejscach. Gdzie zatem iść na randkę?

 

Oryginalna randka może być zorganizowana na przykład w lesie czy w parku, na pięknej polanie, gdzie rozłożymy kocyk piknikowy i zadbamy o odpowiednie zaopatrzenie. Mile widziany będzie zatem kosz pełen lekkich smakołyków: wino, owoce i ładna pogoda. Jest to bowiem idealny pomysł jedynie na ciepłe miesiące. Zimą czy jesienią lepiej umówić się na randkę w nieco cieplejsze miejsce i wcale nie musi to być standardowa restauracja. Kobiety lubią być zaskakiwane, zatem zaproś swoją wybrankę najpierw na wystawę obrazów do galerii lub do kina. Po seansie zaproś na romantyczną kolację do dobrej restauracji i zaskocz zamówionym wcześniej bukietem kwiatów. Bez względu na to czy trafisz w gust i kobieta będzie miłośniczką kina czy też nie, to taka randka zapewne na długo zapadnie jej w pamięć.

 

Ciekawym pomysłem na randkę jest również zaproszenie na wspólny bieg czy przejażdżkę rowerem. Tutaj trzeba jednak najpierw spytać i odpowiednio się przygotować: stroje, rower itp. Warto zabrać ze sobą plecak z jakimiś smakołykami i zrobić sobie przerwę na wspólny podwieczorek na ławce w parku czy nad rzeką.

 

Faktycznie miejsc na udaną randkę jest naprawdę wiele i wszystko zależy od osób zainteresowanych. Gdy umawiamy się po raz pierwszy to warto wypytać znajomych o preferencje drugiej strony, co lubi, czego nie, w jakich miejscach bywa i jak lubi spędzać wolny czas. Łatwiej nam wówczas będzie wybrać takie miejsce na randkę, które spodoba się drugiej stronie i zawsze miło to będzie wspominać.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *