Shadow

Garść propozycji na Dzień Babci i Dziadka

142019678370227100

Najważniejsza jest pamięć

Nieważne, czy jeszcze się uczysz, czy pracujesz; nieważne, jak duży fundusz chcesz przeznaczyć na tę okazję – najbardziej liczy się to, że tego wyjątkowego dnia będziesz pamiętać o osobach, którym zawdzięczasz bardzo wiele, bo przecież dzięki nim jesteś na tym świecie. Nawet jeżeli ostatnio okazywanie uczuć najbliższym nie jest twoją mocną stroną – teraz jest czas, aby to zmienić. Życzenia z głębi serca to coś, co wywoła uśmiech na twarzy każdej babci i każdego dziadka!

Uroczysta kolacja

Jeżeli dysponujesz większą ilością czasu (i budżetu) – dobrym pomysłem może być kolacja w restauracji. Zarezerwuj już dziś miejsce w ciekawym lokalu. Może być to ulubiona restauracja dziadków, miejsce, które pozytywnie kojarzy wam się z pewnym zdarzeniem, albo zupełnie nowy lokal, w którym jeszcze żadne z was nie było. Niektóre restauracje oferują specjalne atrakcje na ten dzień. Przykład stanowi lokal Oranżeria w Lublinie, który proponuje na Dzień Babci i Dziadka niezapomnianą, pełną niespodzianek rodzinną zabawę.

Użyteczny prezent

Dobrym pomysłem będzie również niewielki prezent. Pamiętaj jednak, żeby był on użyteczny – babcia z pewnością nie ucieszy się z porcelanowej figurki (chyba, że jest kolekcjonerką tego typu ozdób). Zastanów się, czego brakuje babci i o czym wspominał ostatnio dziadek? Drobny prezent na pewno nie zrujnuje twojej kieszeni, ale za to może sprawić ogromną radość obdarowanym osobom. Nieco mniej przydatnym, ale równie dobrym na tę okazję prezentem może być ramka ze zdjęciem wszystkich wnucząt, którą dziadkowie będą mogli ustawić na honorowym miejscu w salonie.

//

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *