Shadow

Efekt uniesionego biustu

Biust to jedna z najbardziej kobiecych części ciała. Dlatego tak wiele pań dba o to, aby był jędrny i pięknie się prezentował, nie tylko w szczególne okazje, ale również na co dzień. Troska o piersi to nie tylko balsamowanie ich środkami ujędrniającymi. To również świetnie dopasowany biustonosz, który będzie dobrze podtrzymywał tę część ciała.

Biustonosz push-up

To świetne rozwiązanie dla kobiet, które mają małe piersi. Push-up to nic innego jak gąbeczki zamontowane wewnątrz miseczek. Niektóre można wyciągać, inne wszyte są na stałe. Efekt push-up polega na podniesieniu biustu do góry – dzięki czemu wydaje się optycznie większy oraz bardziej kształtny. Takie staniki są również zdrowsze, ponieważ piersi znacznie później zaczynają opadać lub nie robią tego prawie wcale.

Nie tylko push-up

Biustonosze push up to nie tylko efekt podniesionych piersi. Poza funkcjonalnością takiej bielizny liczy się również estetyka. Na rynku istnieje wiele ozdobnych staników, które jednocześnie dobrze podtrzymują biust. Istotny jest również materiał, z którego zostały wykonane. Warto zwracać uwagę na to, aby tworzywo było naturalne, zapobiegnie wtedy poceniu się skóry. Polecamy podszycie od wewnątrz bawełną.

Jak dobrać biustonosz push-up?

Największą trudnością jednak stanowi dobór biustonosza. Raczej rzadko która ma problem ze wskazaniem tego, który jej się podoba. To kwestia gustu, który jest intuicyjny. Problem zaczyna się jednak dopiero przy przymierzaniu. Wtedy okazuje się, że nie wszystko dobrze na nas leży. Jak zatem dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar? Oto kilka zasad:

  1. zapnij biustonosz na najluźniejszą haftkę – w trakcie jego użytkowania obwód i tak się rozciąga, przez co bielizna może stać się za luźna

  2. podczas zapinania pochyl się do przodu – piersi powinny w całości wsunąć się do miseczek

  3. przeciwległą dłonią chwyć się aż za plecy i ruchem wygarniającym spod pachy kieruj piersi prosto do miseczek stanika – w ten sposób dobrze je „zgarniesz” do stanika

  4. ramiączka powinny być słabo rozwinięte – podobnie jak obwód biustonosza, również i ta jego część może się rozciągnąć w trakcie użytkowania

Różne desenie

Odpowiedni stanik to nie tylko taki, w którym piersi będą wyglądały naturalnie i wydadzą się bardziej kształtne. To również właściwie dobrany deseń. Trzeba mieć świadomość tego, że koronkowe ozdoby nie będą ładnie wyglądać do opinających, prześwitujących bluzek.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.